Materiał promocyjny

Weź udział w konkursie i zdobądź pakiet dla dwóch osób na igrzyska olimpijskie w Paryżu

Weź udział w konkursie i zdobądź pakiet dla dwóch osób na igrzyska olimpijskie w Paryżu
Weź udział w konkursie
Źródło: Mat. prasowe
Wielkie emocje, najlepsi sportowcy i rywalizacja na najwyższym poziomie. Już wkrótce odbędą się igrzyska olimpijskie w Paryżu. Jeśli marzysz, by na żywo zobaczyć to jedyne w swoim rodzaju widowisko, to weź udział w naszym konkursie. Do wygrania jest aż 28 pakietów, które umożliwią ci i osobie towarzyszącej przeżyć niezapomnianą przygodę w stolicy Francji. Sprawdź, jakie zadanie trzeba wykonać.

33. Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu

Igrzyska olimpijskie w Paryżu rozpoczną się 26 lipca i potrwają aż do 11 sierpnia. W ramach sportowej imprezy zostanie rozegranych aż 329 konkurencji w 32 dyscyplinach. O medale zawalczy 10 500 zawodników.

Ceremonia otwarcia letnich igrzysk przejdzie do historii. Po raz pierwszy nie odbędzie się na żadnym z paryskich stadionów, lecz wzdłuż brzegów Sekwany oraz na samej rzece. Reprezentacje będą płynąć na barkach. Zakończenie uroczystości odbędzie się naprzeciwko wieży Eiffla.

Sportowe wydarzenie z pewnością dostarczy widzom wielkich wrażeń. Breakdance zadebiutuje jako dyscyplina olimpijska, zabraknie natomiast karate i baseballu. Z kolei w żeglarstwie, kajakarstwie, wspinaczce i lekkoatletyce pojawią się nowe konkurencje. Rywalizacja surferów obędzie się na Thaiti, wyspie na Oceanie Spokojnym. To właśnie tam mają być odpowiednio wysokie fale. Ponadto na 33. Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu kobiety będą stanowiły dokładnie połowę wszystkich uczestników.  

Konkurs – Pakiet Olimpijski Paryż 2024

Dla widzów TVN przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż 28 fantastycznych nagród dających możliwość zwycięzcom i ich osobom towarzyszącym obserwowania zmagań olimpijskich z trybun stadionów w Paryżu!

Każdego dnia konkursu do wygrania są cztery nagrody. Nagrodą jest Pakiet Olimpijski Paryż 2024 dla 2 osób o wartości 67 000,00 zł brutto. Pakiet to forma vouchera zawierająca:

·        loty dla 2 osób w dwie strony,

·        2 noclegi w hotelu 3-gwiazdkowym,

·        śniadanie i przekąski w hotelu,

·        transfery na lotnisko/dworzec kolejowy w Paryżu i z powrotem,

·        Paris Tourist Pass,

·        karta przedpłacona Visa na drobne wydatki o wartości 200 EUR,

·        udział w 2 wydarzeniach sportowych podczas igrzysk,

·        Paris Metro Card na dojazd na wydarzenie i z powrotem.

Do każdej nagrody Pakiet Olimpijski Paryż 2024 została ustanowiona dodatkowa nagroda gotówkowa w wysokości 7.444 zł przeznaczona na poczet podatku od nagrody. Podatek od nagrody odprowadza organizator.

Spośród autorów konkursowych odpowiedzi Jury wyłoni zwycięzców 28 nagród - po czterech każdego dnia trwania konkursu. Zwycięzcami zostaną osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najciekawsze, najbardziej oryginalnie i kreatywne.

Ze względu na specyfikę nagród przedstawiciel TVN będzie dzwonił do wybranych przez Jury autorów odpowiedzi w celu ustalenia ich danych potrzebnych do wydania nagrody. Połączenie telefoniczne będzie realizowane następnego dnia po wyborze najlepszych odpowiedzi z dnia poprzedniego. Dla odpowiedzi z piątku, soboty i niedzieli – połączenie zostanie zrealizowane w poniedziałek przypadający po tym weekendzie.

W związku z tym, że nagrodą jest wyjazd do Paryża dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej, prosimy brać pod uwagę możliwość wygranej, a w związku z nią szybkiej decyzji o wykorzystaniu nagrody, tj. wyjeździe do Paryża w terminie i zgodnie z warunkami ustalonymi przez fundatora nagrody. Fundatorem nagrody jest Visa.

Weź udział w konkursie i wygraj Pakiet Olimpijski Paryż 2024

Zadanie konkursowe. W 700 znakach udziel ciekawej i oryginalnej odpowiedzi. ''Opisz, którą z dyscyplin olimpijskich lubisz najbardziej i dlaczego. Uzasadnij swój wybór''.

Daj sobie szansę na zwycięstwo. Być może to właśnie ty wraz z osobą towarzyszącą polecisz do Paryża na igrzyska olimpijskie. Konkurs trwa do 17 czerwca włącznie 2024 roku.

W dniu 13.06 nagrody wygrali:

Grzegorz z Poznania

Roksana z Bielska Białej

Kasia z Fajsławic

Marta z Bełchatowa

W dniu 12.06 nagrody wygrali:

Anna z Krakowa

Klaudia z Grudziądza

Bernard z Żukówka

Filip z Kielc

W dniu 11.06 nagrody wygrali:

Oliwia z Kiekrza

Agata z Poznania

Marek z Niska

Tomasz z Krakowa

Gratulujemy!

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości