"Na Wspólnej" w odcinku 3771: Ujawniamy tajemnice weselnego odcinka Kasi i Darka. Co planuje Aneta?

Na Wspólnej: Ujawniamy tajemnice poniedziałkowego odcinka!
Źródło: TVN
Przed nami wyjątkowy odcinek - wesele Kasi Berg (Julia Chatys) i Darka Żbika (Michał Mikołajczak). Zobaczcie już teraz, co wydarzy się w odcinku 3771 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Czy Aneta (Dorota Krempa) powie Kasi (Julia Chatys) o zdradzie Darka (Michał Mikołajczak) i zniszczy wesele?

Szczęśliwi Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) tańczą zachwycający pierwszy taniec weselny. Po nim Czerski (Mariusz Zaniewski) dopada pana młodego i mówi mu, że jest tu Aneta (Dorota Krempa)! Darek jest naprawdę przerażony tym, co może się wydarzyć. I staje się – panna młoda wpada na Siwek i… wcale jej to nie zaskakuje! Kasia dobija rywalkę i uświadamia jej, że nic już nie zrobi, bo Darek kolejny raz wybrał ją! Aneta ma łzy w oczach, ale jednocześnie kipi wściekłością… Czy Darkowi uda się odnaleźć żonę, zanim Siwek powie jej o zdradzie?!

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

"Na Wspólnej": Pijany Cieślik (Waldemar Błaszczyk) i seks na weselu?

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w odcinku 3771: Ujawniamy tajemnice weselnego odcinka Kasi i Darka. Co planuje Aneta?
Źródło: x-news

Tymczasem Cieślik (Waldemar Błaszczyk) pije na ostro. Jarek Berg (Wojciech Rotowski) próbuje z nim pogadać, wyznaje, że o wszystkim dowiedział się zbyt późno. Damian nie ma do niego żalu, przecież nie zakazałby kumplowi romansu z jego żoną… Te słowa słyszy Maria (Bożena Dykiel) – jest zdruzgotana!

Natomiast Czerski i Ola (Marta Wierzbicka) świetnie się bawią. Para wychodzi z wesela wcześniej, namiętnie się całując! Darii (Patrycja Topajew) i Tadeuszowi - mimo wielu przeciwności również udaje się w końcu przeżyć namiętne sam na sam…

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości