Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zimińska będzie miała problemy przez tęczowy piątek?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zimińska będzie miała problemy przez tęczowy piątek?
Źródło: TVN
W szkole Zimińskiej stawia się kurator nasłany przez ojca Wałka. Urzędnik chce skontrolować pracę z młodzieżą, w szczególności na lekcjach profesor Bednarczuk. Zobaczcie fragment przed premierą w telewizji!

Grzesiek i Hela walczą o wolność i… miłość!

W szkole Zimińskiej stawia się kurator nasłany przez ojca Wałka. Urzędnik chce skontrolować pracę z młodzieżą – w szczególności na lekcjach profesor Bednarczuk. Podczas wizytacji Hela i Nina prezentują słynne postacie LGBT w kulturze polskiej - kurator jest oburzony! Wieczorem Grzesiek organizuje wolną chatę. Do chłopaka przychodzi Hela, będzie gorąco!

Zobacz fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

Pogrzeb Kolendy! Bardzo trudne chwile Kamila i… Uli!

Kamil jest w rozsypce dziś pogrzeb Anny. Prosi Ulę, żeby była przy nim. Dziewczyna i mimo oporów - robi to dla ojca... Po uroczystości Marta wyrywa ze stuporu brata, musi odebrać córeczkę ze szpitala. Do Kamila dociera, że może sobie nie poradzić z noworodkiem, ale Marta obiecuje pomoc - teraz i zawsze! Natomiast Ula nawet nie chce patrzeć na małą, wychodzi z domu i… nie wraca!

Szykuje się ostry konflikt Iga-Kaja?!

Sławek zaskoczony – szefowa go przeprasza i zatwierdza jego urlop. Kaja nie jest jednak tak miła dla Igi, która odwiedza komendę i chce poznać swoją zastępczynię. Kobieta pyta Przybysz o powrót z urlopu - sugeruje, że mając małe dziecko nie da rady dobrze sprawować swoich obowiązków… W domu Iga ma kolejną przykrą rozmowę – z Michałem, który całkowicie sprzeciwia się jej pomysłowi powrotu do pracy!  

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków. Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości