Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Czy Iga pomoże Fabianowi?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Iga pomaga Fabianowi, a Michał totalnie zaskakuje Brygidę!
Źródło: TVN
Iga i Robert towarzyszą w szpitalu Fabianowi, którego matkę diagnozują lekarze. Okazuje się, że ma ona bardzo rzadką chorobę psychiczną i prawdopodobnie już nigdy nie rozpozna syna!

Iga pomaga Fabianowi, a Michał totalnie zaskakuje Brygidę!

Iga i Robert towarzyszą w szpitalu Fabianowi, którego matkę diagnozują lekarze. Okazuje się, że ma ona bardzo rzadką chorobę psychiczną i prawdopodobnie już nigdy nie rozpozna syna! Iga bardzo to przeżywa… Tymczasem Brygida się przeprowadza, wynajęła tani pokoik w kamienicy. Michał proponuje pomoc i kiedy zjawiają się na miejscu z małą Oliwią, Brzozowski totalnie zaskakuje Brygidę!

Zobacz fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja całego odcinka już dziś o 20.15!

Ziębowa odkrywa straszną prawdę o ojcu Adasia!

Kadr odcinka 3741 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3741
Kadr odcinka 3741 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Maria martwi się o Adasia, którego obserwuje podczas pobytu w ich mieszkaniu. Ziębowa zauważa na udach chłopca potworne siniaki i jest przerażona! Kiedy Adaś słyszy pukanie do drzwi i głos ojca, aż kuli się w sobie… Maria postanawia, że nie odda mu dziecka! I tak robi. Potem, w szpitalu, rozmawia z Krakowską i to czego się dowiaduje jest przerażające!

Monika nie panuje nad swoim pożądaniem!

Monika śni o… trójkącie z mężem i Brunem! Budzi się w totalnych emocjach… Cieślikowa umawia się z Krawczykiem i oznajmia mu, że muszą o wszystkim zapomnieć. Bruno ma skasować jej numer telefonu i trzymać się od niej z daleka! Po chwili… zaczynają się całować!

Zobacz też:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej"!
Konflikty, problemy rodzinne i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej"! Chcecie wiedzieć więcej? Zobaczcie zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej". Przypominamy, telenowelę możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery są dostępne w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości