Na twoim miejscu: Chcieli zmiany, nie zamiany. Zobacz relację z premiery filmu!

Na twoim miejscu: Chcieli zmiany, nie zamiany. Zobacz relację z premiery filmu!
We wtorek w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera filmu "Na twoim miejscu". Zobaczcie relację z tego wydarzenia.

Czerwony dywan wypełnił się gwiazdami i twórcami filmu "Na twoim miejscu". Wtorkowy wieczór był dla nich prawdziwym świętem, ponieważ po wielu miesiącach prac ich produkcja zawitała na dużym ekranie. Na uroczystej premierze pojawili się reżyser Antonio Galdamez oraz obsada: Paulina Gałązka, Miron Jagniewski, Magdalena Lamparska, Maria Pakulnis, Delfina Wilkońska i Jan Frycz. Porozmawialiśmy z nimi o filmie, stereotypach i zamianie ciał.

Premiera filmu "Na twoim miejscu"
MWA_1420_lores
MWA_1622_lores
MWA_1612_lores
MWA_1565_lores
+8
Zobacz galerię

Chcieli zmiany, nie zamiany!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

Na twoim miejscu - twórcy i obsada

W filmie w główne role, zarówno Kaśki jak i Krzyśka wcielają się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski, na ekranie partnerują im m.in. Maria PakulnisMagdalena LamparskaJan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.  

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. 

Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą