Aktualności

Na twoim miejscu: Aktorzy o zderzeniu świata męskiego i żeńskiego

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Na twoim miejscu: Chcieli zmiany, nie zamiany

Paulina Gałązka, Delfina Wilkońska i Maciej Miszczak opowiadają, o czym według nich jest film "Na twoim miejscu".

Spotkali się na planie, by opowiedzieć poruszającą i zabawną historię małżeństwa Domańskich. Każda z postaci odgrywa ważną rolę w tej historii. Zapytaliśmy aktorów o ich perspektywę. Na co zwrócili uwagę? O czym ten film jest dla nich?

(ten film) opowiada o zderzeniu świata męskiego i żeńskiego. O rozbijaniu stereotypów i naprawie relacji damsko-męskiej, która ulegał wyniszczeniu z jakiegoś powodu...

Chcieli zmiany, nie zamiany!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

Na twoim miejscu - twórcy i obsada

W filmie w główne role, zarówno Kaśki jak i Krzyśka wcielają się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski, na ekranie partnerują im m.in. Maria PakulnisMagdalena LamparskaJan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.  

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. 

Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"
Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości