Mój agent: Serial, który zaprasza za kulisy show biznesu

Mój agent: Efekt domina - Anna Cieślak o serialu
Ekipa serial "Mój agent" licznie pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN Warner Bros. Discovery. Zapytaliśmy aktorów, jaka będzie polska wersja tej produkcji i o czym będzie opowiadać.

Serial "Mój agent" to polska wersja odnoszącej duże sukcesy francuskiej produkcji „Dix pour cent”. Opowieść o agentach i ich gwiazdach została przeniesiona na rodzimy grunt. W naszej agencji pojawią się, m.in. Magdalena Cielecka, Grażyna Szapołowska, Danuta Stenka czy Maciej Stuhr. W agentów wcielą się: Aleksandra Pisula, Maciej Maciejewski i Marek Gierszał. Towarzyszyć im będą niestrudzeni asystenci: Paulina Walendziak, Anna Cieślak i Dawid Ściupidro. Nad całą agencją, w sekretariacie, będzie czuwać Sylwia Achu.

Na konferencji ramówkowej Anna Cieślak opowiedziała nam, że:

(w serialu) są prawdziwe wielkie gwiazdy. Są agenci, którzy załatwiają to, czego gwiazdy nie mogą, nie potrafią albo nie chcą. Czyli są silnym wsparciem dla gwiazdy, po to żeby gwiazdy mogły świecić. A agentów wspierają asystenci. (...) Dużo się będzie działo!
Anna Cieślak
na konferencji TVN Warner Bros. Discovery
Mój agent: Serial o kulisach show biznesu

Jednym z agentów będzie Gabriel, w którego wciela się Maciej Maciejewski. Co aktorów mówi o tej produkcji?

To jest serial, który opowiada o losach agencji, która reprezentuje największe polskie gwiazdy. Mam to szczęście, że gram jednego z głównych agentów naszych gwiazdy. Wierzę, że serial będzie miał fajne bicie...
Maciej Maciejewski
na konferencji TVN Warner Bros. Discovery

Mój agent - o czym opowiada serial?

Wszystko zaczyna się, gdy Dorota postanawia przyjechać do Warszawy i z pomocą ojca znaleźć pracę w przemyśle filmowym. Marek nie spodziewa się jednak odwiedzin córki, której istnienie trzymał w tajemnicy przed żoną i synem. Agencja Aktorska Krantz, w której pracuje, jest najbardziej prestiżową w całej Warszawie. Pod opieką Marka i jego kolegów znajdują się największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. W wyniku nieoczekiwanego splotu przypadków Dorota zostaje zatrudniona właśnie w tej agencji. Czy dziewczyna sprosta wyzwaniu? Jak poradzi sobie z niezwykle wymagającymi zadaniami i kapryśnymi klientami? Wkrótce okaże się, że ta praca to znacznie więcej, niż sesje zdjęciowe, plany filmowe, bankiety i gale.

Mój agent: Grażyna Szapołowska
Mój agent: Grażyna Szapołowska

Mój agent - twórcy i obsada

Serial „Mój agent” to polska wersja francuskiego hitu „Dix pour cent”. Produkcja przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują z aktorami. Bywają dla nich nie tylko wsparciem w interesach, negocjatorami kontraktów, ale często również powiernikami tajemnic, terapeutami, a nawet przyjaciółmi. W każdym odcinku pojawia się inna gwiazda, która gra samą siebie. W rolach epizodycznych wystąpili: Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski. Producentem z ramienia TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Mikołaj Lizut i Lizart Film. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, scenariusza – Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy – Krzysztof Łoszewski, charakteryzację – Monika Jan. Pierwszy sezon serialu będzie składał się z sześciu odcinków.

Jak wyglądają kulisy show biznesu? "Mój agent" w grudniu w playerze!

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości