Milionerzy: Trzech graczy w jednym odcinku, ale wygrane tylko dwa tysiące

Milionerzy: Szybki koniec gry Izy. "Nie ma sensu korzystać z koła na tym etapie"
Poniedziałkowy odcinek "Milionerów" nie przyniósł wielkich wygranych, ale ostatni gracz ma szansę na więcej!

Jako pierwszy grał Michał, dla którego była to kontynuacja rozgrywki z czwartku. Niestety, ostatnie koło ratunkowe nie pomogło i ta gra zakończyła się dość szybko.

Milionerzy: Michał dobrze podejrzewał, ale przyjaciel naprowadził go na złą odpowiedź

Po Michale zagrała Iza, która już przy pierwszych pytaniach wykorzystała dwa koła. Chwilę później wolała zaryzykować, niż zadzwonić, i w ten sposób pożegnała się z naszym studiem.

Milionerzy: Iza wykorzystała pierwsze koło przy pytaniu za 500
Milionerzy: Drugie koło wykorzystane przy pytaniu za 2 tysiące. Pomogło!
Milionerzy: Szybki koniec gry Izy. "Nie ma sensu korzystać z koła na tym etapie"

Na koniec odcinka eliminacje wygrał Piotr, któremu starczyło czasu tylko na dwa pytania. Z kompletem kół i tysiącem będzie grać dalej we wtorek!

Milionerzy: Piotr ma komplet kół, tysiąc złotych i szansę na więcej!

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

podziel się:

Pozostałe wiadomości