Milionerzy: Trzech graczy w jednym odcinku, ale wygrane tylko dwa tysiące

Milionerzy: Szybki koniec gry Izy. "Nie ma sensu korzystać z koła na tym etapie"
Poniedziałkowy odcinek "Milionerów" nie przyniósł wielkich wygranych, ale ostatni gracz ma szansę na więcej!

Jako pierwszy grał Michał, dla którego była to kontynuacja rozgrywki z czwartku. Niestety, ostatnie koło ratunkowe nie pomogło i ta gra zakończyła się dość szybko.

Milionerzy: Michał dobrze podejrzewał, ale przyjaciel naprowadził go na złą odpowiedź

Po Michale zagrała Iza, która już przy pierwszych pytaniach wykorzystała dwa koła. Chwilę później wolała zaryzykować, niż zadzwonić, i w ten sposób pożegnała się z naszym studiem.

Milionerzy: Iza wykorzystała pierwsze koło przy pytaniu za 500
Milionerzy: Drugie koło wykorzystane przy pytaniu za 2 tysiące. Pomogło!
Milionerzy: Szybki koniec gry Izy. "Nie ma sensu korzystać z koła na tym etapie"

Na koniec odcinka eliminacje wygrał Piotr, któremu starczyło czasu tylko na dwa pytania. Z kompletem kół i tysiącem będzie grać dalej we wtorek!

Milionerzy: Piotr ma komplet kół, tysiąc złotych i szansę na więcej!

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!