Milionerzy: Szokujące błędy zawodników w jednym odcinku!

Milionerzy: Szymon przekombinował przy pytaniu za 2 tysiące. Nie mógł w to uwierzyć
To był odcinek pełen niespodzianek. Zobacz najciekawsze momenty "Milionerów"!

Jako pierwszy grał Piotr, który w poniedziałkowym odcinku zagwarantował sobie tysiąc złotych. Przy kolejnym pytaniu pomylił się w obliczeniach, ale mimo to udało mu się trafić we właściwą odpowiedź. Niestety, przy tym za 5 tysięcy sam odrzucił na początku właściwą odpowiedź, przekonany o pisowni nazw mieszkańców miast.

Milionerzy: Piotr źle zrozumiał pytanie, ale udało mu się na nie dobrze odpowiedzieć!
Milionerzy: Piotr od razu odrzucił dobrą odpowiedź. "Nazwy mieszkańców miast piszemy z wielkiej litery, z tego co wiem"

Po Piotrze zagrał Szymon z Suwałk, który radził sobie doskonale na samym początku. Pytanie za 2 tysiące wydawało się proste, ale Szymon źle je zrozumiał i policzył nie to, co trzeba. I on, i jego rodzina byli w szoku.

Milionerzy: Szymon przekombinował przy pytaniu za 2 tysiące. Nie mógł w to uwierzyć

Odcinek zakończył Zbyszek, emerytowany koszykarz i przedsiębiorca. Wykorzystał już pierwsze koło i będzie grać dalej w środę 22 listopada.

Milionerzy: Zbyszek musiał poprosić publiczność o pomoc przy pytaniu za 2 tysiące

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

podziel się:

Pozostałe wiadomości