Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Co zbiera ten, kto sieje wiatr? Martyna ma wątpliwości i prosi o pomoc publiczność

Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Co zbiera ten, kto sieje wiatr? Martyna ma wątpliwości i prosi o pomoc publiczność
Martyna otwiera poniedziałkowy specjalny odcinek Milionerów. Ma szansę zawalczyć o dwa miliony złotych.

Martyna Radyńska przyjechała ze Świdnicy. Z zawodu jest kosmetolożką. Swoją przyszłość wiąże z pracą w laboratorium i tworzeniu kosmetyków. Martyna bierze udzial w odcinkach specjalnych Milionerów i ma szansę wejść do finału i zagrać o 2 miliony złotych.

Odcinki specjalne "Milionerów": jakie są zasady?

Edycja specjalna "Milionerów" będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum 7 pytań, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych!

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w Wielkim Finale są podwojone już od pierwszego pytania. Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmowi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!