Milionerzy: Mikołaj kolejnym finalistą odcinków specjalnych, Oktawia zakończyła grę bez wygranej

Milionerzy: Mikołaj nie zaryzykował i wolał wziąć 75 tysięcy, niż zagrać o 125
Podsumowujemy trzeci odcinek specjalny "Milionerów"!

Jako pierwszy w środę grał Mikołaj, naukowiec, który za wielkie pieniądze kupiłby dom i... stół optyczny. Świeżo upieczony tata małej Olgi radził sobie doskonale. Zablokował drugi próg gwarantowany na 40 tysiącach złotych, a ostatecznie podziękował za grę przy pytaniu za 125 tysięcy.

Milionerzy: Mikołaj musiał zużyć koło przy pierwszym pytaniu, ale to się opłaciło
Milionerzy: To pytanie było idealne dla Mikołaja!
Milionerzy: Mikołaj zaklepał sobie miejsce w finale i 40 tysięcy złotych!
Milionerzy: Mikołaj nie zaryzykował i wolał wziąć 75 tysięcy, niż zagrać o 125

Mikołaja zobaczymy w wielkim finale 20 października!

Po Mikołaju grę rozpoczęła Oktawia, studentka polonistyki i psychologii. Niestety, już pierwsze pytanie okazało się nie do przejścia.

Milionerzy: Oktawia nie zdążyła na dobre zacząć gry, a już ją zakończyła

Odcinki specjalne "Milionerów": jakie są zasady?

Edycja specjalna "Milionerów" będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum 7 pytań, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych!

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w Wielkim Finale są podwojone już od pierwszego pytania. Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmowi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

podziel się:

Pozostałe wiadomości