Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Drugie pytanie i potrzebna pomoc publiczności. "Nie chcę się pomylić"

Milionerzy: Drugie pytanie i potrzebna pomoc publiczności
W poniedziałkowy wieczór Małgorzata stanie przed szansą wygrania miliona złotych. Jakie pytanie usłyszy od Huberta Urbańskiego?

Małgorzata Golonka potrzebowała sześciu sekund, żeby ułożyć odpowiedzi w odpowiedniej kolejności w "kto pierwszy, ten lepszy". Zawodniczka mieszka w Krakowie i na co dzień pracuje jako kierownik zespołu do spraw transakcji manualnych w dziale agenta transferowego.

Początek gry w programie Milionerzy nie będzie należał do łatwych, ale nie z takich opresji wychodzili nasi gracze. Pytanie, które okaże się pierwszą przeszkodą na drodze do miliona brzmi: Ile pełnych tygodni liczonych od poniedziałku do niedzieli jest między wtorkiem 22 listopada a sylwestrem? 

A: 4 B: 5 C: 6 D: 7 - 22 listopad, listopad ma 30 dni, sylwester ma 31, więc to będzie 7 plus 31, to będzie 38 podzielone przez 7. Więc to będzie, wydaje mi się, że to będzie odpowiedź 5 - liczy uczestniczka, która ostatecznie decyduje się na pomoc publuczności. Czy osoby zebrane w studio pomogą Małgorzacie w podjęciu decyzji?

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Ile osób wygrało milion w "Milionerach"?

Do tej pory mieliśmy siedmiu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą. Na początku 2024 roku szóstym milionerem został Mateusz Żaboklicki. Tomek Boruch dołącza do grona zwycięzców jako siódmy.

Reporter: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości