Milionerzy: Który artysta został hojnie obdarowany przez swojego fana?

Milionerzy: Który artysta został hojnie obdarowany przez swojego fana?
Weronika Skupin była drugim graczem w poniedziałkowym odcinku.

Weronika jest rzeczniczką prasową wrocławskiego ZOO. Uwielbia swoją pracę ze względu na bliski kontakt ze zwierzętami i misję, jaką obrało wrocławie ZOO - ochrona zwierząt. Weronika grę rozpoczęła od pytania: Sól ziemi to? Po krótkim zastanowieniu udzieliła prawidłowej odpowiedzi: najwartościowsze jednostki. Z kolejnym pytaniem również poradziła sobie bez większego problemu.

Milionerzy: Gdzie za leki zapłacisz lekami?

Do pytania za 10 tysięcy Weronika dotarła z małą pomocą publiczności. Drugiego koła "50 na 50" zdecydowała się użyć w pytaniu o fakt z życia pewneo artysty. Niestety, nie pomogło jej to w udzieleniu prawidłowej odpowiedzi. Weronika zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem złotym.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Zobacz również:

Milionerzy: Dwa koła na pytanie za pół miliona, publiczność była pewna. A Radek zaznaczył inaczej
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Pati traci grunt pod nogami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Pati traci grunt pod nogami