Milionerzy: Główną trudnością tego pytania było jego zrozumienie

Milionerzy: Główną trudnością tego pytania było jego zrozumienie
Martyna Radyńska zakończyła swoją grę na pytaniu za 10 tysięcy złotych.

Martyna Radyńska przyjechała ze Świdnicy. Z zawodu jest kosmetolożką. Swoją przyszłość wiąże z pracą w laboratorium i tworzeniu kosmetyków. Martyna brała udzial w odcinku specjalnym Milionerów i miała szansę wejść do finału i zagrać o 2 miliony złotych. Niestety, jej przygoda z programem skończyła się na 5. pytaniu.

Swoje pierwsze koło ratunkowe Martyna wykorzystała przy jednym z pierwszych pytań. Publiczność wskazała prawidłową odpowiedź i wykazała się znajomością znanego przysłowia. Kolejne pytania dotyczyły literatury, języka polskiego i historii. Przy pytaniu za 10 tysięcy Martyna zdecydowała sie na próg gwarantowany, który w odcinkach specjalnych jest ruchomy. Szybko odpowiedziała na pytanie, niestety błędnie.

Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Co zbiera ten, kto sieje wiatr? Martyna ma wątpliwości i prosi o pomoc publiczność
Milionerzy: Czy znasz historię Michała Drzymały?

Odcinki specjalne "Milionerów": jakie są zasady?

Edycja specjalna "Milionerów" będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum 7 pytań, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych!

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w Wielkim Finale są podwojone już od pierwszego pytania. Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmowi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Milionerzy: Joanna mogła zaryzykować, bo miała już bilet do finału i 40 tysięcy. Ale nie trafiła
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun