MasterChef PRZED EMISJĄ: Jacuzzi, plaża i dmuchańce

MasterChef: Jacuzzi, plaża i dmuchańce

Odcinek rozpocznie się w wakacyjnym klimacie! Na uczestników czekać będą relaksujący się w jacuzzi Michel Moran i Tomek Jakubiak oraz Magda Gessler i Ania Starmach na plaży w kolorowych strojach. Atmosfera jest radosna, ale tajemnicze skrzynie przyniosą powiew emocji. Po ich otwarciu, zawodnicy znajdą piękne, kolorowe i okazałe dmuchańce.

PREMIERA 3. ODCINKA 12. SEZONU MASTERCHEFA W NIEDZIELĘ 17 WRZEŚNIA O 20:00 W TVN I PLAYER.PL.

Zadaniem kucharzy będzie przygotowanie dań, które opowiedzą unikalne historie, inspirowane dmuchaną zabawką, którą znaleźli w swoim pudełku. Wszystko - smak, prezentacja i opowieść - ma być doskonale zbalansowane, aby zachwycić jurorów.

W drugiej części odcinka do kuchni powrócą dwie osoby, które odpadły w pierwszym i drugim odcinku. Dla nich to moment na zrewanżowanie się i udowodnienie swoich umiejętności. Konkurencja eliminacyjna składać się będzie z trzech wymagających etapów, w których uczestnicy wykorzystają zaledwie 12 różnych produktów, z tym, że każdy z nich może być użyty jedynie raz. Tylko ci, którzy pokażą perfekcyjne przygotowanie, kreatywność i zdolność radzenia sobie z presją, będą mieli szansę pozostać w kuchni MasterChef. Kto zachwyci jury swoimi umiejętnościami i otrzyma bezpieczny bilet na dalszą przygodę w programie?