Premiera kreacji Mariusza Przybylskiego na pokazie w Top Model

Top Model: Mariusz Przybylski przygotował nowe kreacje na pokaz
Źródło: TVN
Mariusz Przybylski był gościem specjalnym w "Top Model". Projektant podczas specjalnego pokazu mody zaprezentował także premierowe kreacje! Uczestnicy i uczestniczki programu wystąpili na wybiegu.

Mariusz Przybylski o pokazie w "Top Model"

Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Od wielu lat tworzy swoją autorską markę. Jego kreacje noszą gwiazdy, które doceniają unikalny styli i jakość. Projektant regularnie gości jako mentor w "Top Model". Kilka razy w finale programu odbyły się prezentacje kolekcji. W dwunastej edycji reality show pojawił się jako gość specjalny. Przybylski współpracował z uczestnikami podczas pokazu mody. Projektant specjalnie przygotował także premierowe kreacje!

Pokaz w sumie to jest taki miks trochę, część mojej ostatniej kolekcji Night Rider, ale jest bardzo duża sekwencja – edycja specjalna. To jest pierwsza jej odsłona tutaj. Jest to osiem looków, które są totalnie premierowe. W sumie mamy trzydzieści sylwetek. Ja mam dużą lekkość łączenia i miksowania swojej pracy, myślę, że ona jest dosyć spójna i mocno osadzona w moim estetycznym DNA. Łatwo mi między kolekcjami żonglować. Przygotowałem specjalną kapsułę na pokaz Top Model – powiedział projektant.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Sukcesy i porażki na pierwszym pokazie
Zobacz fragment 4. odcinka "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości