Listy do M.5: Marianna Zydek o świętach: „Zawsze jest 12 dań.”

Listy do M.5: Marianna Zydek o świętach!
Zapytaliśmy Mariannę Zydek o to jak u niej w domu wyglądają święta i jak wspólnie z rodziną się do nich przygotowuje. Jest naprawdę magicznie i rodzinnie!

Aktorka opowiedziała nam o przygotowaniach do świąt w swoim rodzinnym domu! Ma dużą rodzinę i co roku przygotowują masę jedzenia. Zawsze na kolacji wigilijnej pojawia się 12 dań! Świętom towarzyszy magia! Marianna Zydek stwierdziła, że musi się poprawić, ponieważ nie zawsze udaje się uczestniczyć w całych przygotowaniach. Posłuchajcie!

Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M.5"
Ekipa filmu "Listy do M.5"
MWA_9799_lores
MWA_9275_lores
MW_20221103_02_143_lores
+12
Zobacz galerię

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. Już możemy zobaczyć je w kinach! Nie czekajcie i dajcie się porwać w świąteczny klimat!

Listy do M. 5 - o czym jest film?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Za nami pierwszy weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tak było w Ruce. Czas na Lillehammer!

Za nami pierwszy weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tak było w Ruce. Czas na Lillehammer!

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą