Listy do M. Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska wracają do obsady!

Listy do M
Listy do M
Trwają zdjęcia do najnowszej, uwielbianej przez polską publiczność, świątecznej sagi filmowej - „Listy do M”. Na wielkim ekranie ponownie zobaczymy Macieja Stuhra, który wcieli się w postać Mikołaja Koniecznego i Romę Gąsiorowską w roli Doris. Te ukochane postaci z dwóch pierwszych części Listów wracają na plan po niemalże 11 latach.

"Listy do M" - obsada

Poza Maćkiem Stuhrem i Romą Gąsiorowską w najnowszych Listach do M. nie zabraknie również plejady znakomitych i dobrze znanych nam z poprzednich części aktorów, takich jak: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Janusz Chabior. Do obsady dołączyli: Magdalena Walach, Ina Sobala i Kirył Pietruczuk.

Najnowsze „Listy do M” to nie tylko świąteczna magia, ale także wzruszająca opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, które przyniesie nam ta filmowa podróż!

"Listy do M" - kto reżyseruje film?

Najnowsze Listy do M. wyreżyseruje Łukasz Jaworski . Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Zdjęcia realizuje Marian Prokop, a autorem scenografii jest Wojciech Żogała.. Za kostiumy odpowiada Pola Gomółka, za charakteryzację Jolanta Madejska Witek, a za montaż – Jarosław Barzan. Autorem muzyki jest Łukasz Targosz.

Film produkuje TVN Warner Bros. Discovery pod nadzorem produkcyjnym Marty Greli-Gorostiza, dyrektorki działu fabularnego TVN. Producentką jest Katarzyna Czarnecka, a kierownikiem produkcji Przemysław Malec.

Dystrybutorem filmu jest Warner Bros. Entertainment Polska. Firma od kilku lat intensywnie poszerza swoje portfolio o lokalną produkcję. Jesienią 2025 r. wprowadzi do kin najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego „Dom dobry”.

"Listy do M" - kiedy na ekranach kin?

Zdjęcia do najnowszej odsłony „Listów do M” wystartowały w lutym i potrwają do kwietnia 2024 r. Fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość, bo film trafi do szerokiej dystrybucji w listopadzie 2024 roku, czyli tuż przed Bożym Narodzeniem. Co tym razem będzie czekać bohaterów? O tym będziemy musieli przekonać się sami.

Listy do M
Listy do M

*Copyright do zdjęcia:  

© 2024 TVN Warner Bros. Discovery & Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved. Fot. Bartosz Mrozowski

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości