Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W TV: Zaczyna się śledztwo w sprawie morderstwa siostry Moniki!

Lipowo. Zmowa milczenia odc. 2
Lipowo. Zmowa milczenia PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Zaczyna się śledztwo w sprawie morderstwa siostry Moniki!
Weronika chce pomóc Danielowi w śledztwie dotyczącym zabójstwa siostry Moniki. Który z mieszkańców Lipowa jest w to zamieszany?

Weronika trafia na ciało siostry Moniki, które leży na jednej z lipowskich uliczek. Wzywa policję. Pisarka chce pomóc Danielowi podczas śledztwa. Jakie tajemnice Lipowa wyjdą na jaw? Kto stoi za tym incydentem? Tego dowiecie się, oglądając serial "Lipowo. Zmowa milczenia"!

Lipowo. Zmowa milczenia W PLAYER.PL: Co dzieje się podczas spotkań we Flaucie?

Lipowo. Zmowa milczenia - o czym jest serial?

W ośmioodcinkowej historii „Lipowo. Zmowa milczenia” poznacie mieszkańców Lipowa – małej, sennej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami i jeziorami na Kujawach. Życie tu przypomina sielankę, wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. A tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje. Na terytorium Lipowa spotykają się również dwa religijne światy: za dnia chrześcijański w lokalnej parafii oraz zakonie, w nocy – pogański na słynnej Polanie Czarownic na obrzeżach miejscowości.

Lipowo. Zmowa milczenia - bohaterowie
Lipowo. Zmowa milczenia: PAWEŁ (KRZYSZTOF WACH)
Lipowo. Zmowa milczenia: EWA (MAGDALENA ŻAK)
Lipowo. Zmowa milczenia: BARTEK (ANTONI SZTABA)
Lipowo. Zmowa milczenia: JANUSZ (MARCIN SZTABIŃSKI)
+11
Zobacz galerię

Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!

podziel się:

Pozostałe wiadomości