Kuba Wojewódzki: Nowe odcinki od wtorku o 22:40 w TVN!

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki: Nowy sezon już we wtorek
Kuba Wojewódzki: Nowy sezon już we wtorek
Kuba Wojewódzki: Już od 5 września w TVN
Kuba Wojewódzki: Już od 5 września w TVN
Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji.

Program Kuby Wojewódzkiego

Największą sławę przyniosła Wojewódzkiemu rola jurora w programie muzycznym, gdzie zasłynął ze swojego ciętego języka i bezkompromisowości. Stamtąd droga do własnego talk-show była już krótka. Program „Kuba Wojewódzki” zyskał miano kultowego i na stałe zapisał się w historii telewizji. Prowadzący do swojego programu zaprasza różne gwiazdy show-biznesu m.in. aktorów, filmowców, muzyków, sportowców, osobistości ze świata mody, polityków, instagramerów czy youtuberów, czyli wszystkich, o których w danym momencie jest głośno.

Przeprowadza z nimi rozmowy, które charakteryzują się szybką wymianą zdań z przymrużeniem oka i nutką ironii. A to widzowie lubią najbardziej. Dowodzi tego rosnąca z sezonu na sezon popularność Kuby Wojewódzkiego, który jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Cięty jak brzytwa język prowadzącego momentami wzbudza kontrowersje, jednak program ceniony jest za szczerość i autentyczność, a co za tym idzie, bardzo chętnie oglądany przez telewidzów, którzy zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę.

Gdzie i kiedy oglądać show Kuby Wojewódzkiego?

Program “Kuba Wojewódzki” można obejrzeć w każdy wtorek o godzinie 22:40 na antenie TVN-u. Wszystkie odcinki programu dostępne są również na platformie Player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości