Królowa Przetrwania: Rywalizacja, kłótnie i łzy!

Ewelona
Królowa Przetrwania: Błotny wyścig
Za nami kolejny odcinek Królowej Przetrwania! Wydarzyło się naprawdę sporo! Była rywalizacja w błocie, parę kłótni, nie zabrakło też łez. Zobaczcie podsumowanie najważniejszych momentów drugiego odcinka!

Dziewczyny zaczęły dzień od błotnego wyścigu. Ich zadanie polegało na pokonaniu toru przeszkód i przeniesieniu jak największej ilości błota. Drużyna Ewelony poradziła sobie lepiej z tym zadaniem i zebrała na swoim konice 10 tysięcy złotych.

Walka o luksusowy nocleg!

240104_krolowa_przetrwania_odc2_www_3
Królowa Przetrwania: Test rozpoznawania tajskich produktów

To oczywiście nie był koniec zmagań. Kolejne zadanie było niezwykle ważne dla dziewczyn, bo zwycięska drużyna miała otrzymać przywilej spania w luksusowych (oczywiście jak na dżungle) warunkach.

Tym razem uczestniczki musiały zmierzyć się z testem znajomości tajskich produktów spożywczych. Zadanie tylko pozornie brzmi na miłe... Dziewczyny miały zasłonięte oczy oraz uszy, a ich wyobraźnia podpowiadała im najgorsze możliwe rzeczy. Z zadaniem lepiej poradziła sobie drużyna Edyty. 

Nie obyło się jednak bez dramy. Już na początku zdania doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań, a później atmosfera już tylko robiła się gęstsza. Zobaczcie sami! 

240104_krolowa_przetrwania_odc2_www_4
Królowa Przetrwania: Test smaku i wielka kłótnia!

Kontuzja uczestniczki

Mamy też jedną smutną wiadomość. Kontuzja Klaudii Klimczyk okazała się na tyle poważna, że uniemożliwiła jej dalszy udział w programie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Kolejny odcinek w czwartek o 22:20 w TVN7! Jeśli nie możecie się doczekać, to odsyłamy Was do Playera!

podziel się:

Pozostałe wiadomości