Królowa przetrwania: Nowe reality show w Player i TVN 7 już w grudniu

Królowa Przetrwania
Królowa Przetrwania
12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra! 

Na co dzień korzystają z życia i zdobyczy technologii, otacza je sztab ludzi dbających o ich wygląd i urodę. W sercu Tajlandii sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. Uczestniczki na kilka tygodni zostawią swoich bliskich, followersów i codzienne przyjemności – opuszczą swoją strefę komfortu na rzecz przygody. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną. Program powstał na podstawie holenderskiej produkcji WBITVP dla RTL5/Videoland.

W programie udział wezmą: @anetaglam (Aneta Kurp) @josiekwasniewska (Josephine Kwaśniewska) @ewel0na (Ewelina Kubiak) @mamanaobrotach24h (Klaudia Klimczyk) @monika.miller (Monika Miller) @edyta.folwarska (Edyta Folwarska) @klaudianiescior (Klaudia Nieścior) @linkimaster (Marta Linkiewicz) @wal.szewczyk (Waleria Szewczyk) @wiktoria_kozar (Wiktoria Kozar) @nataliajanoszek (Natalia Janoszek) @madamepiekut (Ewa Piekut)

Premiera dwóch pierwszych odcinków na platformie Player 27 grudnia. Emisja na antenie TVN7 28 grudnia o godzinie 22.20.

Królowa Przetrwania
Królowa Przetrwania: Wiktoria Kozar
Królowa przetrwania: Mama na obrotach
Królowa Przetrwania: Waleria Szewczyk
Królowa Przetrwania: Ewelona
+9
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości