Joanna Krupa i Ewa Chodakowska ratują związki. "To było tak szalenie wzruszające"

JOANNA KRUPA I EWA CHODAKOWSKA
JOANNA KRUPA I EWA CHODAKOWSKA
Niebawem na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć nowym program "Zacznijmy odNowa". W rolę prowadzących wcieliły się Joanna Krupa i Ewa Chodakowska. Panie z pomocą ekspertów pomogły parom przywrócić iskierkę, która na przestrzeni lat mogła w związkach wygasnąć. Co najbardziej wzruszyło je na planie?
Źródło: DDTVN

Program "Zacznijmy odNowa" - na czym polega? Ewa Chodakowska i Joanna Krupa ruszają z nowym projektem. Uczestnikami wyzwania będzie osiem małżeństw z kilkuletnim stażem, których relacje wpadły w rutynę. Gospodynie programu pomogą odnowić relację w związku i dokonają wszelkich starań, by pary poczuły się tak, jak na początku znajomości.

- Ten program jest po to, żeby znaleźć tę iskrę, te motylki, miłość, którą mieli na początku związku. Ja już przeszłam dwa małżeństwa. Mogę być wiec mentorem, co robić, czego nie robić. Jeśli dwie osoby chcą walczyć o związek, to po to jesteśmy, żeby im pomagać – powiedziała Joanna Krupa.

Ewa Chodakowska przyznała zaś, że wspólnym mianownikiem dla wszystkich par jest kiepska organizacja czasu albo brak czasu.

- Albo mąż jest zajęty, albo żona jest za bardzo obciążona. Jest dom, dzieciaki, są zakupy, jest i szkoła, lekcje. Jej potrzeby są ostatnie na liście do zrobienia. Bardzo ważne jest, żeby usiąść i szczerze porozmawiać na temat zajętości – stwierdziła trenerka."Zacznijmy odNowa" - wzruszające momenty w programie Każda z prowadzących ma w programie swoją "działkę". Asia zajmuje się kwestią urody i mody, Ewa zaś trenuje uczestników na macie do ćwiczeń. Nie brakuje także tematów psychologicznych, którymi zajmują się wykwalifikowani eksperci.

- Jesteśmy bardzo różne. Każda z nas wkłada do tego programu coś zupełnie innego. Mnie zależy na tym, żeby przedstawić naszym parom trening ciała jako narzędzie do wprowadzenia zmian nie tylko ciała, ale i życia – zaznaczyła Ewa Chodakowska.

W programie nie zabrakło wzruszających momentów. Jeden z nich poruszył Ewę. Trenerka przyznała bowiem, że jeden z panów podczas przysięgi zaskoczył wszystkich zebranych.

- Zaczął klepać klasyczną przysięgę jeden do jeden wyuczoną na pamięć. Pomyślałam, że nic się chłopak nie postarał. A on dodał: "tak ci powiedziałem 8 lat temu" i wchodzą te jego przemyślane i osobiste słowa, to było tak szalenie wzruszające - opowiadała. 

Komu prowadzące pomogły? Jak zmieniło się życie uczestników po programie? Tego dowiemy się już niebawem.

LINK DO CASTINGU: https://tvn.pl/aktualnosci/ewachodakowskai-joannakrupa-w-programie-zacznijmy-odnowa-zgloscie-sie-na-casting-st6769274

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie