"Jestem w zgodzie ze sobą, nigdzie nie muszę biec". Rozmawiamy z Anną Cieślak 

playerlove: Anna Cieślak, Małgorzata Czop
playerlove: "Jestem w zgodzie ze sobą, nigdzie nie muszę biec". Rozmawiamy z Anną Cieślak
Intryguje jako Monika w serialu "Szadź". Przyciąga uwagę w teatrze. Zawsze angażuje się na 100%. Małgorzata Czop w cyklu "playerlove" rozmawia z Anną Cieślak o aktorstwie oraz blaskach i cieniach popularności.

Anna Cieślak. Teatr daje jej spokój

Anna Cieślak podbiła serca widzów i krytyków, tworząc niezapomnianą i poruszającą kreację w filmie "Masz na imię Justine". Produkcja w reżyserii Franco de Pena miała duży wpływ na jej życie. Od tego czasu aktorka jest ambasadorką Fundacji La Strada działającej przeciwko handlowi ludźmi i niewolnictwu. Szerszej publiczności stała się znana za sprawą komedii romantycznej "Dlaczego nie!", w której zagrała u boku Macieja Zakościelnego. Niedawno widzowie mogli zobaczyć ją w "Czarnej owcy", a od 3. sezonów wciela się w rolę Moniki Wolnickiej w serialu "Szadź".

W rozmowie z Małgorzatą Czop w nowym sezonie "playerlove" Anna Cieślak opowiedziała o swojej fascynacji teatrem, tworzeniu postaci, współpracy z Maciejem Stuhrem i nowym serialu "Mój agent".

Jednym z ważniejszych miejsc w życiu zawodowym Anny Cieślak jest teatr. Aktorka od lat jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie. Można ją też zobaczyć na deskach Teatru 6. Piętro czy Teatru Kwadrat. To jeden z elementów jej kariery, bo oprócz tego Cieślak dubbinguje, gra w filmach i teatrach. Małgorzata Czop zapytała ją, co jest dla niej najważniejsze:

Teatr jest moim zawodowym domem, do którego zawsze wracam po przygodzie, którą jest film, serial lub dubbing. (...) W teatrze niezmiennie jestem od 25 lat i kończy się jedna sztuka, zaczynają się próby do kolejnej. (W teatrze) mam okazję dojrzewać, poświęcić czas na przygotowanie roli, tożsamości i postaci scenicznej.
Anna Cieślak

Życie prywatne nie na sprzedaż

Anna Cieślak szybko zaznała blasków i cieni sławy. Po wielkim sukcesie komedii romantycznych z jej udziałem, prasa z uwagą śledziła jej życie prywatne. W ostatnim czasie również było głośno o jej małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Jakie podejście ma do nadmiaru zainteresowania jej związkiem?

Na początku starasz się z tym zmierzyć. Potem okazuje się, że to nie jest tak, że kogoś interesuje twoja prawda. Ktoś chce zbudować sensację. (...) Zaczęłam się tym denerwować, a potem stwierdziłam, że to nie ma kompletnie sensu. Jestem osobą publiczną. (...) W swoim życiu staram się nie opowiadać o życiu prywatnym, bo nie po to wybrałam tę drogę.
Anna Cieślak

Szadź i Mój agent

Widzowie TVN i player.pl mogą oglądać Annę Cieślak w serialu "Szadź", a od grudnia w produkcji "Mój agent". Tak mówi o tych produkcjach:

Będzie mrocznie, gęsto, tragicznie, wzruszająco. Mam nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie, co sprawi, że Monika stanie się bliska.
Anna Cieślak
o serialu Szadź
(O serialu Mój agent) Cała historia dzieje się w agencji aktorskiej, gdzie agenci opiekują się swoimi gwiazdami, w tych rolach możemy zobaczyć polskie gwiazdy. Agenci mają swoich asystentów. (...) Fajna historia, bo to opowieść zespołowa, więc trochę jak w teatrze. Nie ma pierwszoplanowej roli. W każdy odcinku najważniejsza jest gwiazda, którą się opiekujemy i ona ma swoje perypetie.

Zobaczcie całą rozmowę, by dowiedzieć się więcej.

220819 PLAYERLOVE Cieslak pytania
playerlove: This or that? Co wybierze Anna Cieślak!

Autor: Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?