Hotel Paradise 8: Zaskakujący duet w premierowej piosence "Rajski lot"

Zaskakujący duet z Hotelu Paradise w premierowej piosence „Rajski lot”
Zaskakujący duet z Hotelu Paradise w premierowej piosence „Rajski lot”
W oczekiwaniu na start ósmego sezonu reality show "Hotel Paradise", fani mogą liczyć na kolejną, tym razem muzyczną niespodziankę. Nadchodząca edycja programu, która zabierze uczestników do malowniczego Wietnamu, będzie opatrzona zupełnie nowym singlem. "Rajski lot" stanowić będzie nie tylko muzyczne tło programu. Słowa piosenki podkreślają także ważną zmianę w zasadach gry – powrotów już nie będzie! Po raz pierwszy w historii miłosnego show, uczestnicy będą mieli tylko jedną szansę, by jak najlepiej wykorzystać czas podczas pobytu w luksusowej willi.

Hotel Paradise 8 - kto wykonuje premierową piosenkę do nowego sezonu?

Za mikrofonem tradycyjnie stanęli cieszący się sympatią widzów uczestnicy poprzedniej edycji. Tym razem wyjątkowy duet stworzyli Łucja Janik i Marvin Krucinski. Łucja, pomimo że obecnie nie mieszka w Polsce, z pasją i zaangażowaniem wzięła udział w projekcie:

To była logistyczna układanka! Musiałam się natrudzić, aby pojawić się w Polsce, ale praca nad piosenką wyszła prosto z serca – to była czysta przyjemność. Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią nowej czołówki Hotelu Paradise. To dla mnie miłe wyróżnienie.
Łucja

"Rajski lot" to wokalny debiut Łucji, ale świat muzyki nie jest jej zupełnie obcy i nie zamierza poprzestawać na tym jednym:

Właściwie to był niespodziewany powrót do muzyki, która towarzyszyła mi od dziecka. Najpierw w ognisku muzycznym, a później już w szkole muzycznej, w klasie wiolonczeli. Śpiewem nigdy nie zajmowałam się profesjonalnie, ale teraz, w studio obudziła się we mnie ogromna chęć, by stworzyć coś swojego. Nie mogę tego zaniedbać!
Łucja

Dla Marvina nie jest to muzyczny debiut. Od pewnego czasu próbuje swoich sił jako artysta i wydał już 5 własnych singli. Do pracy nad piosenka przewodnią "Hotelu Paradise" przystąpił z ogromną ekscytacją:

Możliwość udziału w tym projekcie, przyniosła mi ogromną radość. Nie tylko dlatego, że jestem otwarty na każdą formę muzycznej ekspresji, ale też ze względu na wspomnienia z zapierającej dech w piersiach Kolumbii.
Marvin

Za tekst i muzykę odpowiada ceniony zespół producencki WOLF HOUSE, założony przez Jeremiego Sikorskiego, który we współpracy z Adrianem Woronowiczem stworzył utwór „Rajski Lot”. Ten twórczy kolektyw ma już na swoim koncie udane projekty we współpracy z polskimi, muzycznymi gwiazdami, m.in. Roxie Węgiel, Eweliną Lisowską, Nataszą Urbańską, czy Blanką. "Rajski lot" to kolejna produkcja teamu, dzięki której fani będą mogli poczuć atmosferę programu, jeszcze przed pierwszym odcinkiem.

Nazwa utworu: „Rajski lot”, wykonawcy: Łucja Janik, Marvin, muzyka: Jeremi Sikorski, Adrian Woronowicz, tekst: Jeremi Sikorski, producent muzyczny: WOLF HOUSE, mix/mastering: Albert Markiewicz (WOLF HOUSE), producent wykonawczy: Golden Media Polska

"Hotel Paradise" - kiedy 8. sezon?

Zapraszamy do wysłuchania singla "Rajski lot" i śledzenia emocjonujących zmagań w "Hotelu Paradise 8" na antenie TVN7 oraz w Player.pl od 4 marca. Czy uczestnicy sprostają nowym wyzwaniom w egzotycznym Wietnamie? Jedno jest pewne - nowa piosenka będzie idealnym tłem dla ich miłosnej gry!

"Hotel Paradise" - zmiana zasad gry

Nowy sezon "Hotelu Paradise" to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Autor: Maja Mielcarz

Źródło: Informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości