HERKULES przed emisją w TV: Pierwsza porażka…

Już dziś premiera serialu Herkules! Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

Genialny introwertyk o imieniu Herkules marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Zobacz dlaczego!

Herkules: Niezdany egzamin

On nazywa się Nowak. Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa.

Serial "Herkules"
Serial "Herkules"
Serial "Herkules"

Ona ma na imię Sylwia. Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi.

Serial "Herkules"
Serial "Herkules"
Serial "Herkules"

Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że Ci dwoje będą w stanie się porozumieć? Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich.

Herkules
Herkules

Losy tego wyjątkowego duetu będzie można śledzić już od 5 września na antenie TVN. Premierowe odcinki będzie można oglądać również w Playerze. “Herkules” będzie składał się z ośmiu odcinków. W każdym z nich główni bohaterowie zajmą się jedną zagadką kryminalną.

podziel się:

Pozostałe wiadomości