Herkules: Co ukrywa Buncol?

Herkules: Co ukrywa Buncol?
Na pogrzebie babci Herkulesa Nowaka niespodziewanie pojawił się dawny współpracownik jego ojca - Jerzy Buncol. Wie coś na temat śmierci Andrzeja Nowaka?

WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU "HERKULES" JUŻ DOSTĘPNE W PLAYER.PL.

Babcia Herkulesa Nowaka - Marianna Nowak - popełniła samobójstwo. Nie mogła pogodzić się z postępującą demencją i nie chciała, aby jej studenci oraz jej wnuk widzieli ją w gorszym zdrowiu. Zanim targnęła się na swoje życie zorganizowała swój pogrzeb oraz stypę, a wnukowi zostawiła wiadomość na temat śmierci swojego syna. Podobno policyjny raport kłamie!

Dodatkowo podejrzenia Herkulesa wzbudziło pojawienie się podczas uroczystości pogrzebowych Jerzego Buncola, aktualnie archiwisty policyjnego. Detektyw nie wiedział, że były współpracownik jego ojca znał jego babcię. Postanowił z nim porozmawiać!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!