Gwiazdy w kinowej rozgrywce. Zobacz "Filmowe STARcie"!

Filmowe STARcie. Drużynowa walka!
Filmowe STARcie. Drużynowa walka!
Filmowe STARcie. Zobacz zwiastun 2. części
Filmowe STARcie. Zobacz zwiastun 2. części
Filmowe STARcie. Część indywidualna
Filmowe STARcie. Część indywidualna
Filmowe szaleństwo na małym ekranie. Dziesięcioro śmiałków stanęło w świetle reflektorów, by sprawdzić swoją wiedzę o kinematografii. Marta Malikowska, Natasza Parzymies, Karolina Bruchnicka, Kornelia Strzelecka, Bartłomiej Kotschedoff, Grzegorz Daukszewicz, Małgorzata Kozłowska, Ina Sobala, Alek Pietrzak i Katarzyna Gałązka pod czujnym okiem Kai Klimek zawalczyli o tytuł mistrza Filmowego STARcia. To pierwszy taki filmowy teleturniej!

Dziesięcioro fanów kina spotkało się, by wziął udział w filmowym show. W pierwszym starciu zagrali jako drużyny, rozwiązując zagadki związane z postaciami filmowymi, aktorami i tytułami. Nie zabrakło dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Pod przewodnictwem Kai Klimek zagrali w "rysowany głuchy telefon", kalambury oraz odnaleźli filmy, w których spotkały się znane duety aktorskie. Jak narysować „Sok z żuka”? Czy łatwo jest przedstawić Umę Thurman w kalamburach? Co łączy Meryl Streep i Clinta Eastwooda? Te i inne rzeczy sprawdzicie, oglądając show. Dwie części dostarczą świetnej rozrywki, Przed Wami konkurs drużynowy i indywidualny.

Filmowe STARcie
Filmowe STARcie

Filmowe STARcie - o czym jest program?

„Filmowe STARcie” to wyjątkowe show, w którym spotkali się ludzie związani ze światem kina, by sprawdzić swoją filmową wiedzę. Choć całość była w formie zabawy, rywalizacji należała do zaciętych.  Uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Filmowego STARcia, odpowiadając na nie raz podchwytliwe pytania. Całość składa się z dwóch części: pierwszej, gdzie uczestnicy tworzą zgrane drużyny oraz drugiej, czyli indywidualnej rozgrywki, gdzie dawni koledzy z drużyny stają do walki ze sobą.

Sprawdźcie, kto doszedł do finału i okazał się Mistrzem Filmowego STARcia.

Autor: Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości