Finałowe Speedway Grand Prix w Toruniu w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Finałowe Speedway Grand Prix w Toruniu w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze
Finałowe Speedway Grand Prix w Toruniu w sobotę w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze
W nadchodzący weekend w Toruniu rozegrane zostanie ostatnie w tym roku Speedway Grand Prix, po którym Bartosz Zmarzlik odbierze trzeci w karierze puchar za zdobycie indywidualnego mistrzostwa świata na żużlu! Transmisja zawodów oraz ceremonii koronacji nowego mistrza świata w sobotę od 18:30 w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze.

Pierwszy sezon Speedway Grand Prix na antenach i platformach TVN Warner Bros. Discovery zakończy się w sobotę zawodami w Toruniu, po których Bartosz Zmarzlik będzie świętować trzeci w karierze tytuł indywidualnego mistrza świata. Wyjątkowe zawody będą transmitowane w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale naziemnym TTV, a także w Eurosporcie Extra w Playerze. Pasjonująco zapowiada się walka o brązowy medal mistrzostw świata. Po dziewięciu rundach Patryk Dudek zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej (100 punktów), ale Brytyjczyk Robert Lambert traci do niego zaledwie trzy punkty. Na kolejnych miejscach znajdują się Dan Bewley (93 punkty), Fredrik Lindgren (92 punkty), Maciej Janowski (92 punkty) i Tai Woffinden (88 punktów). Rywalizację skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. Reporterem w Toruniu będzie Bartłomiej Ślak. Z kolei w prowadzonym przez Sebastiana Szczęsnego studiu pojawią się Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Początek relacji o 18:30. Widzowie Eurosportu Extra w Playerze będą mieli dostęp do obrazu z dodatkowych 16 kamer umieszczonych w parku maszyn. Już o 13:00 w Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się transmisja kwalifikacji do ostatniego Grand Prix w sezonie. W piątek rozdane zostaną z kolei medale mistrzostw świata U21. Po dwóch rundach na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej jest Mateusz Cierniak, który wygrał zawody w Pradze i Cardiff. Polak ma aż 12 punktów przewagi nad Janem Kvechem z Czech. Na trzecim i czwartym miejscu znajdują się Duńczycy: Benjamin Bassa (25 punktów) i Kevin Juhl Pedersen (22 punkty). Finałową rundę SGP2 w Eurosporcie 1 i Playerze skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. Początek transmisji o 19:00. Plan transmisji: Piątek, 30 września, 19:00, finałowa runda SGP2, Toruń, Eurosport 1 i Eurosport Extra Sobota, 1 października, 13:00, kwalifikacje do SGP, Toruń, Eurosport Extra Sobota, 1 października, 18:30, finałowa runda SGP, Toruń, TTV i Eurosport Extra

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie. Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Penis zastępuje Hepnera

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W PLAYER.PL: Penis zastępuje Hepnera

Milionerzy: W tym odcinku padło pytanie za pół miliona!

Milionerzy: W tym odcinku padło pytanie za pół miliona!

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Czemu wszyscy kłamią?

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Czemu wszyscy kłamią?

Behawiorysta: Najlepsze momenty 8. odcinka

Behawiorysta: Najlepsze momenty 8. odcinka

Behawiorysta PRZED EMISJĄ W TV: Dla kogo ten dylemat?

Behawiorysta PRZED EMISJĄ W TV: Dla kogo ten dylemat?

MasterChef: Asia Szymanowska tryumfatorką 12. edycji!

MasterChef: Asia Szymanowska tryumfatorką 12. edycji!

Puchar Świata w skokach narciarskich: Weekend w Lillehammer za nami. Sprawdź wyniki niedzielnego konkursu!

Puchar Świata w skokach narciarskich: Weekend w Lillehammer za nami. Sprawdź wyniki niedzielnego konkursu!