"Emocje są moją strefą komfortu". Rozmawiamy z Magdaleną Boczarską

"Emocje są moją strefą komfortu". Rozmawiamy z Magdaleną Boczarską
Magdalena Boczarska nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Na premierę czekają trzy filmy z jej udziałem, a do tego fani "Mojego agenta" będą mogli zobaczyć ją w jednym z odcinków. Aktorka opowiedziała w rozmowie z Małgorzatą Czop o intensywnym roku, macierzyństwie i zawodowych wyzwaniach.

Magdalena Boczarska. Zaangażowana perfekcjonistka

Magdalena Boczarska to aktorska specjalistka od trudnych emocji. Jej rola w "Różyczce" poruszyła widzów w Polsce, ale też na świecie, a "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" otworzyła nas ponownie na temat kobiecej seksualności. Widzom TVN jest znana za sprawą świetnych ról w serialach "Pod powierzchnią" i "Żywioły Saszy". Za aktorką intensywny rok, który przyniesie nam kolejne filmowe premiery, m.in. "Heaven in Hell" i "Różyczka 2".

Jak Boczarska patrzy na swój zawód z perspektywy czasu?

Życie nabrało niesamowitego przyspieszenia. Widzę to po swoim dziecku i po sobie. Widzę też jak bardzo wiele rzeczy się zmieniło, odkąd skończyłam szkołę. To już ponad 20 lat. Jak kończyłam szkołę to szczytem ambicji i marzenia było grać. Nieważne gdzie, byleby w teatrze, byleby być. A jak się już gdzieś trafiło i się zagrało w teatrze, to było jak złapanie Pana Boga za nogi. Teraz wiele się zmieniło...
Magdalena Boczarska
Dużo się mówi o równouprawnieniu, #metoo, zwraca się uwagę na pewne rzeczy. Obserwuję o młodych ludzi niesamowitą delikatność. Nie chcę powiedzieć, że w moich czasach tego nie było, ale też uważam, że ten zawód podlega ocenie i trzeba być do tego zawodu predystynowanym.
Magdalena Boczarska

Oddana swoim rolom

Magda Boczarska jest znana ze swojego perfekcjonizmu. Kiedy tworzy postać, oddaje się jej z wielkim zaangażowaniem. Trudne emocje nie są jej straszne, a jedynie dodają wyrazu tworzonym postaciom.

Jestem perfekcjonistką. Myślę, że w kontekście filmu to jest dobra cecha. (...) Nie popuszczam. Nie odpuszczam, kiedy widzę, że coś wymaga ingerencji.
Magda Boczarska

W lutym do kin wejdzie wyczekiwana produkcja z udziałem Magdy Boczarskiej - "Heaven in Hell". To opowieść o Oldze i Maksie. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On - przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

Aktorka spotkała się ponownie na planie z reżyserem Janem Kidawą-Błońskim. W 2023 roku będzie miał premierę film "Różyczka 2".

To było ogromne wyzwanie. Cały film stoi na mojej osobie. Gram Różyczkę, w retrospekcjach w latach 70. i tę postarzoną na 70-letnią kobietę, i gram swoją córkę współcześnie, która jest bohaterką tej historii. Mam też sceny sama ze sobą. To było bardzo trudne. Janek Kidawa-Błoński się śmiał, że wreszcie dostałam partnerkę na swoim poziomie...
Magda Boczarska o filmie "Różyczka 2"

Magda Boczarska w serialu "Mój agent"

Widzowie Playera mogą zobaczyć Magdę Boczarską w jednym odcinku serialu "Mój agent". Aktorka wciela się tam w postać o swoim imieniu i nazwisku, zapraszając trochę widza do zabawy formą i spojrzenia za kulisy show-biznesu.

Mój agent: Magda Boczarska i Tomasz Karolak grają razem!

Zobaczcie całą rozmowę, by dowiedzieć się więcej.

Autor: Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie