Czerwiec w VOD.pl

Zobacz gorącą ofertę programów i seriali dostępnych w serwisie VOD.pl w czerwcu. Doskonała rozrywka gwarantowana!

VOD.PL EXCLUSIVE!

"HOTEL PARADISE ALL STARS. SPECIAL" – program już dostępny

Prawdziwa gratka dla wielbicieli „Hotelu Paradise”. Nie możecie się doczekać najświeższych doniesień z „Hotel Paradise All Stars”? Oto niesamowite podsumowanie pełne emocji, pasjonujących momentów i niezapomnianych przygód! Odkryjcie najgorętsze rozmowy, fascynujące akcje i wyjątkowe zdarzenia, które podgrzewały atmosferę w rajskim hotelu w ciągu ostatniego tygodnia.

Oglądaj "Hotel Paradise All Stars Special" w vod.pl >>>

Zobacz wideo:

Hotel Paradise All Stars: W jakich konfiguracjach mieszkańcy spędzą pierwszą noc w programie?
Hotel Paradise All Stars: W jakich konfiguracjach mieszkańcy spędzą pierwszą noc w programie?

SERIALE W VOD.PL

"KONTROLA" – serial już dostępny Z okazji Pride Month serwis VOD.pl zaprasza na wyjątkową produkcję. „Kontrola” to uniwersalna i poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies, której twórczość podbiła serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Kontrola zakwalifikowała się do Big Apple Film Festiwal, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec maja w Nowym Jorku. Na użytkowników VOD.pl czekają aż cztery sezony tej poruszającej historii, które tworzą zamkniętą całość. W rolach głównych Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska.

"Kontrola" w vod.pl >>>

"TERAZ ALBO NIGDY!" – OD 15 CZERWCA Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych Agata BuzekMarta Żmuda-TrzebiatowskaKatarzyna MaciągMateusz DamięckiRafał KrólikowskiBartek Kasprzykowski i Jan Wieczorkowski.

"MAMY TO!" – serial już dostępny Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Mysłakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi - zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak), którym niedawno urodziła się druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.

"Mamy to!" w vod.pl >>>

„PRZEGAPIŁEŚ W TV? ZOBACZ TERAZ!” – CATCH UP PO TV

"LEGO MASTERS 3" – program już dostępny Trzeci sezon "LEGO Masters" czas zacząć! Pola Lisowicz i Czesław Mozil czekają, by sprawdzić którzy uczestnicy wykażą się umiejętnościami godnymi Mistrzów LEGO. Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień. W pierwszym odcinku sześć drużyn będzie musiało zrealizować dwa zadania. Jak za pomocą kolorów przedstawić się i ożywić szare budynki? Na tym będzie polegało pierwsze wyzwanie. To nie koniec emocji! W drugim zadaniu zespoły zbudują futurystyczne pojazdy. Komu najlepiej uda się przedstawić motoryzacyjną wizję przyszłości?

"Lego Masters" w vod.pl >>>

„CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY 5” – program już dostępny Dawid Andres odwiedził już 49 kontynentalnych stanów i przebył legendarną Route 66, aby tym razem pokazać głęboką zimę oraz najbardziej śnieżne rejony Ameryki. Razem z Dawidem dotrzemy do Gór Skalistych w Colorado, najwyżej położonej drogi USA. Następnie zwiedzimy okolice parku Yellowstone, stanów Wyoming, Montana i Idaho a także zawędrujemy na Mt Rainier (4200 m n.p.m.). Odwiedzimy Góry Skaliste w Kanadzie, Edmonton, Winnipeg, aż dotrzemy do samej Minnesoty. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka. „Ciężarówką przez Stany” odkrywa odległy świat, poza utartymi szlakami turystycznymi.

"Ciężarówką przez Stany" w vod.pl >>>

„CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM – program już dostępny Po przejechaniu wzdłuż i wszerz przez Stany Zjednoczone, Dawid Andres odkryje przed nami Wietnam. Dowiemy się, jak wygląda praca w firmie transportowej w południowej Azji. Dawid przemierzy kilometry niebezpiecznych i niełatwych do pokonania tras od Hanoi, przez Haiphong, Sajgon, aż do Delty Mekongu. Oprócz miejscowych, poza także wietnamską policję, w okolicznościach nie zawsze towarzyskich. Zwiedzi miejsca mniej i bardziej popularne wśród turystów, jak strefę zdemilitaryzowaną, Park Narodowy U Minch, pływający targ czy opuszczony park wodny. Nie zabraknie również spotkań z okoliczną kuchnią i kulturą, z czego relację bezpośrednią Dawid z pewnością przekaże widzom.

"Ciężarówką przez Wietnam" w vod.pl >>>

„DIABELNIE BOSKIE– OD 30 CZERWCA Bohaterkami najnowszego programu są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Wśród bohaterek serii widzowie zobaczą m.in. „Królowe życia” Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę „Lalunę” Lirsz oraz Julię von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii. 

„GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM– program już dostępny Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

"Gogglebox. Przed telewizorem" w vod.pl >>>

„KRÓLOWE ŻYCIA 7” – program już dostępny „KRÓLOWE ŻYCIA 10” – OD 12 CZERWCA „KRÓLOWE ŻYCIA 12” – OD 23 CZERWCA Barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady, i specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterki „Królowych życia” żyją według własnego scenariusza i tym od lat przyciągają uwagę widzów. Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, - czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – falę krytyki i zazdrości.

"Królowe życia" w vod.pl >>>

„ZŁOMOWISKO.PL 3” – program już dostępny „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.

"Złomowisko PL" w vod.pl >>>

FILMY – CATCH UP PO TV

„BOGOWIE” – OD 13 CZERWCA Lata 80. Zbigniew Religa (Tomasz Kot) jest ambitnym kardiochirurgiem, który zamierza dokonać pierwszego zabiegu przeszczepu serca. W realiach komunistycznej Polski jest to jednak niezwykle trudne zadanie. Aby osiągnąć cel, Religa będzie musiał przełamać opory starszych mistrzów medycyny, młodych kolegów po fachu i przedstawicieli partii. Pierwszym jego sukcesem jest powołanie do życia późniejszego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Religa i jego zespół angażują się w przystosowanie opuszczonego budynku do wymagań sztuki medycznej. Ich kolejne sukcesy sprawiają, że droga do pierwszego przeszczepu serca wydaje się coraz łatwiejsza. Religę czekają jednak kolejne kryzysy, kłopoty rodzinne, a także śmierć małej pacjentki, którą operował. Wydarzenie to sprawia, że Religa załamuje się. A jednak udaje mu się odzyskać siłę. Czy powiedzie mu się także udowodnienie swojej wielkości?

„KAMERDYNER” – OD 20 CZERWCA Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan) pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce dla Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, jednocześnie sprawia, że Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Zbliża się II wojna światowa. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców wzbierają niechęć i nienawiść. Tragicznym finałem tych napięć jest brutalny mord w lasach Piaśnicy…

„FRANCUSKI NUMER– OD 23 CZERWCA Pięćdziesięcioletni bezrobotny Stefan i jego dwudziestodwuletni syn Janek wybierają się do Paryża, gdzie matka Janka załatwiła im pracę. W dniu wyjazdu okazuje się jednak, że Stefan wydał pieniądze przeznaczone na bilety… W gazecie znajdują "autostopowe" ogłoszenie Magdy. Natrafia na nie także czarnoskóry student - Machu, który dostał stypendium na Sorbonie i następnego dnia musi się zameldować na paryskiej uczelni. Kolejną osobą, która odpowiada na ogłoszenie, jest Siergiej - Ormianin, były reprezentant Rosji w podnoszeniu ciężarów, któremu rodzina załatwia pracę w Paryżu. Cała ekipa wsiada do mercedesa z nadzieją, że bez problemów dotrą do celu. Nie wiedzą, że to dopiero początek ich kłopotów.

„PAN DOSKONAŁY – OD 29 CZERWCA Ona nie ma ręki do gotowania i szczęścia do facetów. Kiedy wreszcie poznaje swojego Pana Idealnego, ale okazuje się, że jest płatnym mordercą. Zanim będą żyli długo i szczęśliwie muszą sprawdzić się w akcji - w myśl zasady żyj i pozwól umrzeć innym. Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny. W rolach głównych wystąpili Anna Kendrick oraz Sam Rockwell.

„AŻ PO GRÓB– film już dostępny Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (Bill Murray), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa „niemożliwe”. Tym bardziej, że niecodziennym klientem jest najbardziej tajemnicza postać w okolicy, Felix Bush (Robert Duvall). Bo Felix Bush miał swój plan. Plan, aby opowiedzieć największą tajemnicę swojego życia i chciał to zrobić z rozmachem. Dzięki temu rozpoczynają się przygotowania do najdziwniejszej stypy świata. Pogrzebu reklamowanego w radio i na plakatach, połączonego z zabawną sesją zdjęciową i wyjątkową loterią.

WEEKENDY TEMATYCZNE

WEEKEND Z KATARZYNĄ BOSACKĄ – 2-4 CZERWCA

„MĄDRZE GOTUJEMY” Katarzyna Bosacka prezentuje triki i porady, dzięki którym można oszczędzać, przyrządzając codzienne posiłki. Pokaże, jak gotować zdrowo i prosto, ale jednocześnie zachwycić bliskich oraz nie marnować żywności.

„WIEM, CO JEM I CO KUPUJĘ 9” W części „Wiem co kupuję” nasza prowadząca udzieli Wam pomocnych rad dotyczących zakupów! Zrobimy dla Was przegląd najpraktyczniejszych i najbardziej wytrzymałych walizek. Podpowiemy, jakie mydło wybrać, żeby nie zaszkodziło naszej skórze. Pomożemy Wam uzyskać długie i zdrowe rzęsy, a także doradzimy, jakie materace i krzesła są najbezpieczniejsze i najzdrowsze dla naszego kręgosłupa. Rozstrzygniemy odwieczny dylemat: czy podgrzewanie jedzenia w kuchence mikrofalowej nam szkodzi? Zajmiemy się też prawami konsumenta. Czy ochroniarz zaglądający nam do torebki nie narusza naszych praw? Czy bezkarnie możemy zjeść podczas zakupów jedną truskawkę i za nią nie zapłacić? Oprócz tego podpowiemy Wam, jaki zapach do domu sprawdzi się najlepiej i jak szkodliwy wpływ mogą mieć na nas smartfony, z którymi nie umiemy się rozstać…

„WIEM, CO JEM NA DIECIE” To idealny moment, żeby zadbać o siebie. Jak nie teraz, to kiedy? Jak nie z Katarzyną Bosacką, to z kim? Prowadząca pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i trwale zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna nie musi wiązać się z kupnem drogiego karnetu do siłowni. Rodacy, do pracy! Przyłączcie się do Katarzyny Bosackiej i razem podejmijcie to wyzwanie!

„MĄDRZEJEMY Z BOSACKĄ 1&3” Jakie warzywa i owoce najlepiej wspomagają odporność? Na czym polega mądre kupowanie? Na co zwracać uwagę gdy kupujemy ryby? Który grill jest najbezpieczniejszy dla naszego zdrowia? W najnowszym sezonie "MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką, prowadząca razem z czworgiem uczestników będzie szukać odpowiedzi na te, i wiele innych pytań związanych ze świadomym jedzeniem. Ekipie programu po raz kolejny towarzyszyć będzie Bartek Jędrzejak, który sprawdzi między innymi jakie śniadanie jest najlepsze, gdy czeka nas trening i który znaczek świadczy o czym, że jedzenie które kupujemy rzeczywiście jest ekologiczne. Dodatkowo, w najnowszej serii, w pracowni programu pojawią się goście specjalni: słynna kreatorka smaku i królowa Kuchennych Rewolucji, Magda Gessler oraz jeden z najbardziej znanych zagranicznych kucharzy w Polsce – Michel Moran. Oboje będą inspirować naszych uczestników do dobrego, zdrowego i mądrego gotowania oraz podzielą się swoimi sprawdzonymi przepisami na niecodzienne potrawy.

WEEKENDOWE METAMORFOZY. DOM I OGRÓD – 16-18 CZERWCA

„WEEKENDOWA METAMROFOZA 3&4” Weekendowa metamorfoza nadciąga po raz piąty. Tym razem na warsztat pójdą pokoje, salony i sypialnie - jak zawsze w wyjątkowym stylu. Będzie mnóstwo porad, nowe projekty i najmodniejsze w tym roku aranżacje. Sprawdźcie co króluje w teczkach polskich projektantów wnętrz! Nie zabraknie też wzruszeń i niespodzianek - w końcu nadal w trzy dni zaskakujemy Waszych najbliższych! Zapraszamy do wspólnej przygody.

„POLOWANIE NA KUCHNIE” Wszyscy bohaterowie programu marzą o nowej kuchni, ale kompletnie nie wiedzą, od czego zacząć remont. Nie mają pojęcia, jak sprawić, żeby wreszcie była funkcjonalna. Nie mówiąc już o wyborze odpowiednich mebli i kuchennych dodatków. Inspiracji szukają najczęściej w sklepie wnętrzarskim. To właśnie tam poluje na nich Dorota. Jeśli od razu zdecydują się na jej pomoc, mogą być pewni, że czeka ich prawdziwa rewolucja. Bo żeby coś zbudować, najpierw trzeba zburzyć! Prowadząca razem z mieszkańcami pozbędzie się każdego zbędnego mebla i instalacji. Będzie walczyć, aż do ostatniego gwoździa. Wszystko po to, żeby stworzyć jedyną i niepowtarzalną kuchnię dostosowaną do potrzeb jej właścicieli. Tak spektakularny efekt w kilka dni? To potrafi tylko Dorota Szelągowska.

„POLOWANIE NA OGRÓD – TARASY” Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść do sklepu ogrodniczego po kilka cebulek kwiatów a wrócić z dwoma workami ziemi, nowymi meblami ogrodowymi i naręczem sadzonek? Poznaj ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – Dominikiem Strzelcem, profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! Potrzebują zaledwie trzech dni i 10 tys. złotych, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się przestrzenią zachęcającą do spędzenia tu czasu. Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie. Daj się zainspirować i... upolować! W najnowszym sezonie programu, Dominik upoluje... uwaga... tarasy! Ich metamorfozy będą równie ciekawe co te dotyczące ogródków, a co więcej - porady zawarte w odcinkach przydadzą się nie tylko właścicielom tarasów, ale i balkonów. Zapraszamy na nowe polowanie!

„POLOWANIE NA OGRÓD 5&6” Akademia ogrodnika to program, w którym omawiane są pomysły ogrodowe, ciekawe rośliny, tematy ochrony roślin, nawożenia, czy małej architektury. W sezonie 2023 pokażemy między innymi pomysły na oczka wodne – nowoczesne z fontanną oraz większe ze strefą dla drobnych zwierząt, a także system zbierania wody deszczowej. Pokażemy też roślinne ciekawostki jak prowadzenie szczepionych drzewek iglastych i płaczącej morwy. Opowiemy jak sadzić i pielęgnować wrzosy, wzbogacać glebę w pożyteczne grzyby współżyjące z roślinami. Właściciele ogrodów podzielą się pomysłami: jak z tykwy wyrosłej w ogródku zrobić oryginalną lampę czy karmnik dla ptaków.

Źródło zdjęcia głównego: vod.pl