Co słychać u Jacka Jelonka z "Prince Charming? Rodzina się powiększyła, a miłość kwitnie!

Parada Równości. Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak
Parada Równości. Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak
Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak odwiedzili platformę Warner Bros. Discovery podczas tegorocznej Parady Równości w Warszawie. Para zdradziła nam, co u nich słychać oraz jakie mają plany na najbliższą przyszłość.

Platforma Warner Bros. Discovery na Paradzie Równości w Warszawie

Tęcza pokryła ulice Warszawy podczas Parady Równości 15 czerwca. W wydarzeniu według szacunków ratusza wzięło udział około 20 tysięcy osób. W tym roku po raz pierwszy platforma WBD pojawiła się na Paradzie Równości w Polsce. Nasz udział w tym wydarzeniu był wyrazem silnego zaangażowania w tworzenie przestrzeni wolnej od dyskryminacji oraz wspierania działań promujących różnorodność, równość i inkluzywność.

Zabawę na platformie Warner Bros. Discovery poprowadził Gąsiu, dobrze znany z programu „Czas na Show. Drag Me Out”. Podczas wydarzenia nie zabrakło skocznej muzyki od najstarszej DJ-ki w Polsce – DJ Wiki oraz DJ Skorpa. Naszą platformę odwiedzili też Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z „Prince Charming”, Izabela Zabielska, Sofia Konecka-Menescal, Mariusz Kozak, Himera, Ciotka Offka, Twoja Stara i wielu innych! 

Co słychać u Jacka Jelonka i Oliwera?

Jacek i Oliwer poznali się w reality show "Prince Charming". Oliwer podbił serce Jacka, który postanowił wybrać go na swojego partnera spośród wielu kandydatów. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Para jest razem do dziś i mają się naprawdę dobrze. Podczas warszawskiej Parady Równości odwiedzili platformę Warner Bros. Discovery. Zapytaliśmy ich to, jakie wartości przyświecają temu wydarzeniu.

Tolerancja, otwartość, bycie sobą
odpowiedział Jacek.
Każdy jest równy, każdy powinien mieć swoje prawa. To też pokazuje tak naprawdę przekrój całego środowiska, i że nikt nie powinien czuć się wykluczony i każdy tego dnia może pokazać się z jakiej strony chce
dodał Oliwer.

Jacek podkreślił rolę widoczności osób LGBTQ+ w mediach. Zauważył, że dzięki odpowiednim programom, społeczeństwo otwiera się na różnorodność. Oliwer natomiast podkreślił, że jest to też nadzieja dla młodych ludzi, którzy dopiero odkrywają swoją tożsamość, by nie bać się iść po swoje szczęście. Chłopak wspomniał o tym, że razem z partnerem chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Mają też od dwóch lat nowego członka rodziny - pieska.

Może to dać taką iskierkę nadziei, że skoro oni mogą, to ja też kiedyś będę mógł
skomentował Oliwer.

Para poinformowała, że niebawem będą obchodzić trzecią rocznicę. Zapytaliśmy, jak ich życie zmieniło się po programie "Prince Charming".

Zmieniło się o tyle, że odnaleźliśmy siebie, jesteśmy szczęśliwi, mamy naszą małą rodzinę z naszym psem
odpowiedział Jacek.

Oliwer zdradził również, że na swoją trzecią rocznicę wybierają się nad włoskie jezioro Como, by odpocząć i romantycznie spędzić czas. Tego oczywiście im życzymy. Oby więcej takich historii!

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości