Chyłka - Oskarżenie PRZED EMISJĄ W TV: Chyłka odpycha Kordiana?

Chyłka sezon 5, odc. 1
Po pobiciu przed gmachem sądu, Kordian szczególnie opiekuje się powoli dochodzącą do siebie Chyłką. Prawniczka ma mu jednak za złe niezdanie egzaminu adwokackiego. Nie przyjmuje jego wytłumaczeń. Czy kobieta spróbuje oddalić się od Zordona?

OGLĄDAJ SERIAL W PLAYER.PL >

Pobita i nieprzytomna Chyłka trafia do szpitala sprzed gmachu sądu. U jej boku czuwa Kordian. Prawniczka powoli dochodzi do siebie, gdy otrzymuje tajemniczą wiadomość od księdza Mieleszko, który twierdzi, że to sprawa życia i śmierci. Ponadto powołuje się na znajomość z matką prawniczki.

Ksiądz Mieleszko namawia Chyłkę do podjęcia się obrony Tesarewicza – opozycjonisty skazanego przed laty za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo jest już od dawna zamknięte, a skazany odsiaduje wyrok w więzieniu. Mieleszko jest jednak pewny, że sprawca nie został ujęty, a za kratami przebywa niewinny człowiek. Sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana, gdy okazuje się, że jedna z ofiar mordercy żyje. W tej sytuacji śledztwo musi zostać wznowione.

Chyłka jest zdecydowana, by podjąć się obrony Tesarewicza, czemu sprzeciwia się Żelazny. Ze sprawą okazuje się związany również Langer. Czy w tej sytuacji prawniczka ma jakiekolwiek szanse na wygraną?

Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
Chyłka sezon 5, odc. 1
+16
Zobacz galerię

Chyłka sezon 5, odc. 1

podziel się:

Pozostałe wiadomości