Byliśmy na premierze "#BringBackAlice". Zobacz relację!

Premiera #BringBackAlice
Byliśmy na premierze "#BringBackAlice". Zobacz relację!
Na fioletowym dywanie w warszawskim kinie pojawiły się gwiazdy! W środowy wieczór odbyła się premiera serialu "#BringBackAlice", czyli najnowszej produkcji Max Original. Zobaczcie materiał z wydarzenia!

Na premierze serialu pojawili się aktorzy oraz twórcy: Helena Englert, Katarzyna Gałązka, Marcel Opaliński, Mila Jankowska, Sebastian Dela, Bartłomiej Deklawa, Marieta Żukowska i Jowita Budnik.

#BRINGBACKALICE - RELACJA Z PREMIERY [FOTO]
MWA_2635
MWA_2477
MWA_2467
MWA_2480
+14
Zobacz galerię

Zobacz zwiastun #BringBackAlice

#BringBackAlice - o czym jest serial?

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki - Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć... Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Nagły powrót influencerki staje się źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Czy młodzi ludzie mają coś do ukrycia?

#BringBackAlice - obsada i twórcy

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havrylę, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Produkcja składa się z sześciu odcinków. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Producentkami są Marta Habior i Izabela Łopuch, producentem wykonawczym z ramienia HBO Max - Antony Root, Johnathan Young i Steve Matthews, producentem wykonawczym ze strony Telemark - Maciej Kubicki i Anna Kępińska, a producentem liniowym - Robert Feluch. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda. Scenografię przygotował Jakub Zwolak, kostiumy - Andrzej Sobolewski, a za stylizację fryzur i charakteryzację odpowiadali Kacper Rączkowski i Aleksandra Dutkiewicz.

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości