Byliśmy na polskiej premierze "The Last of Us". Co nas czeka w apokaliptycznym świecie?

230113 THE LAST OF US premiera www_ok
W czwartek w warszawskim Kinie Muranów odbyła się polska premiera długo wyczekiwanego serialu "The Last of Us". Na pokaz przybyli fani gry, a także serialowi maniacy. Zobaczcie, jak oceniają produkcję.

"The Last of Us" to serial, który powstał na podstawie cieszącej się dużą popularnością gry. Postapokaliptyczny świat staje się scenerią do walki o przetrwanie, ale też budowania relacji międzyludzkich. Serial jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji początku roku, a na warszawską premierę przybyli prawdziwi fani Joela i Ellie. W kinowej sali zasiedli m.in. Czesław Mozil, Olivier Janiak, Krystian Pesta i Kinga Burzyńska. Goście premiery po pokazie podzielili się swoimi wrażeniami. Emocje były ogromne!

The Last of Us - o czym jest serial?

Dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja zostaje zniszczona, ocalały Joel zostaje zatrudniony, aby przemycić z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letnią dziewczynę, Ellie. Para przemierza wspólnie USA, polegając na sobie nawzajem, aby przetrwać.

The Last of Us - twórcy

Za projekt odpowiadają reżyser "Czarnobyla" Craig Mazin i twórca gry "The Last of Us" Neil Druckmann. Odcinek pilotowy nakręci autor nagradzanej na festiwalach "Wysokiej dziewczyny" Kantemir Bałagow.

W reżyserskim składzie znajdą się również Jasmila Zbanić ("Aida") oraz Ali Abbasi ("Granica", "Holy Spider"). W obsadzie są również Merle Dandridge, Nick Offerman, Nico Parker, Gabriel Luna, Anna Torv, Storm Reid, Jeffrey Pierce i Murray Bartlett.

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie