Byliśmy na polskiej premierze "The Last of Us". Co nas czeka w apokaliptycznym świecie?

230113 THE LAST OF US premiera www_ok
W czwartek w warszawskim Kinie Muranów odbyła się polska premiera długo wyczekiwanego serialu "The Last of Us". Na pokaz przybyli fani gry, a także serialowi maniacy. Zobaczcie, jak oceniają produkcję.

"The Last of Us" to serial, który powstał na podstawie cieszącej się dużą popularnością gry. Postapokaliptyczny świat staje się scenerią do walki o przetrwanie, ale też budowania relacji międzyludzkich. Serial jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji początku roku, a na warszawską premierę przybyli prawdziwi fani Joela i Ellie. W kinowej sali zasiedli m.in. Czesław Mozil, Olivier Janiak, Krystian Pesta i Kinga Burzyńska. Goście premiery po pokazie podzielili się swoimi wrażeniami. Emocje były ogromne!

The Last of Us - o czym jest serial?

Dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja zostaje zniszczona, ocalały Joel zostaje zatrudniony, aby przemycić z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letnią dziewczynę, Ellie. Para przemierza wspólnie USA, polegając na sobie nawzajem, aby przetrwać.

The Last of Us - twórcy

Za projekt odpowiadają reżyser "Czarnobyla" Craig Mazin i twórca gry "The Last of Us" Neil Druckmann. Odcinek pilotowy nakręci autor nagradzanej na festiwalach "Wysokiej dziewczyny" Kantemir Bałagow.

W reżyserskim składzie znajdą się również Jasmila Zbanić ("Aida") oraz Ali Abbasi ("Granica", "Holy Spider"). W obsadzie są również Merle Dandridge, Nick Offerman, Nico Parker, Gabriel Luna, Anna Torv, Storm Reid, Jeffrey Pierce i Murray Bartlett.

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!