Byliśmy na polskiej premierze filmu "Barbie". Zobaczcie relację!

Byliśmy na polskiej premierze filmu "Barbie". Zobaczcie relację!
Barbie to prawdziwy fenomen, który podbija serca nie tylko dzieci na całym świecie. Amerykańska reżyserka, Greta Gerwing, postanowiła opowiedzieć o kultowej lalce i jej życiu w dość przewrotny sposób. "Barbie" na ekranach kin od 21 lipca, a my byliśmy na polskiej premierze filmu.

Na tę premierę czekało wielu! Najgorętszy film tego lata już w piątek zagości na dużych ekranach i widzowie będą mogli odbyć poruszającą wizytę w świecie Barbie. W środowy wieczór odbyła się polska premiera filmu z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem. Kinogram wypełnił się różowymi barwami. Na specjalnym różowym dywanie pojawiły się gwiazdy, m.in. Paulina Gałązka (użyczyła Barbie swojego głosu w polskiej wersji językowej), Anna Dec, Julia Kamińska, Krzysztof Skórzyński, Bartek Jędrzejak czy Edyta Zając.

Gwiazdy na premierze filmu "Barbie"
MW_20230719_01_408_lores
MW_20230719_01_413_lores
MW_20230719_01_411_lores
MW_20230719_01_406_lores
+18
Zobacz galerię

"Barbie" - o czym jest film i kto w nim występuje?

Barbie zostaje wygnana z Barbielandu za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Odtąd będzie doświadczać – pełnego niesamowitych przygód – prawdziwego życia. W główne role wcielili się Margot Robbie oraz Ryan Gosling.

Do zobaczenia w kinach od 21 lipca!

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie