#BringBackAlice już w HBO Max. "To uniwersalna historia"

Marcel Opaliński, Vitalik Havryla, Kasia Gałązka, Helena Englert
Ekipa #BringBackAlice w Dzień Dobry TVN
Serial #BringBackAlice wylądował na HBO Max. To wciągająca historia z gatunku mystery thriller wyreżyserowana przez Dawida Nickela. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli grający w nim aktorzy: Helena Englert, Katarzyna Gałązka, Vitalik Havryla i Marcel Opaliński.

#BringBackAlice - o czym jest serial?

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki - Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć... Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Nagły powrót influencerki staje się źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Czy młodzi ludzie mają coś do ukrycia?

W studiu Dzień Dobry TVN aktorzy serialu #BringBackAlice opowiedzieli o szczegółach dotyczących serialu.

Od pierwszych przymiarek wiedzieliśmy, że to będzie coś, co sobie nazwaliśmy bigger than life i że to będzie trochę bardziej kolorowe.
Helena Englert
Ten serial jest dla każdego, bo wartości i problemy, które tam poruszamy są uniwersalne. (...) Ludzie znajdą tam po prostu siebie.
Katarzyna Gałązka

#BringBackAlice - obsada i twórcy

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havrylę, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

230330_BBA_RELACJA_WWW
Byliśmy na premierze "#BringBackAlice". Zobacz relację!

Produkcja składa się z sześciu odcinków. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Producentkami są Marta Habior i Izabela Łopuch, producentem wykonawczym z ramienia HBO Max - Antony Root, Johnathan Young i Steve Matthews, producentem wykonawczym ze strony Telemark - Maciej Kubicki i Anna Kępińska, a producentem liniowym - Robert Feluch. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda. Scenografię przygotował Jakub Zwolak, kostiumy - Andrzej Sobolewski, a za stylizację fryzur i charakteryzację odpowiadali Kacper Rączkowski i Aleksandra Dutkiewicz.

Źródło: tvn.pl, dziendobry.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości