BNP Paribas Kino Letnie: Rozmawialiśmy z Piotrem Głowackim!

BNP Paribas Kino Letnie: Rozmawialiśmy z Piotrem Głowackim!
"Mistrz” Głowacki w Sopocie. 9 sierpnia odbyło się wyjątkowe spotkanie w ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane.

We wtorek w festiwalowej kawiarni Koło Molo na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie z widzami i turystami spotkał się jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów - Piotr Głowacki.

Spotkanie było jedną z atrakcji najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane, który w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia. Rozmowę poprowadziła Weronika Wawrzkowicz, oficjalna reporterka festiwalu, prowadząca blog "Rozmawiam, bo lubię".

W ramach BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane widzowie na sopockim Molo, przy zakopiańskich Krupówkach i w giżyckiej Ekomarinie mogli zobaczyć doceniony przez krytyków film „Mistrz” z Piotrem Głowackim w roli głównej. Pełny repertuar festiwalu, harmonogram projekcji i zwiastuny filmów na stronie www.kinoletnie.pl  

Czym jest Festiwal BNP Paribas Kino Letnie?

Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane wkracza rozpędzony w drugą połowę wakacji – przez cały sierpień w polskich kurortach będzie można oglądać najbardziej wartościowe tytuły ostatnich lat

Letnie wieczory nad morzem, w górach i na Mazurach zapowiadają się fascynująco! Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane nie zwalnia tempa racząc widzów codziennie nową dawką filmowych emocji. Miejsca w kinach pod gwiazdami w Sopocie, Zakopanem i Giżycku zapełniają się do ostatniego leżaka.

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Magda Gessler zaprasza do "Restauracji z Gwiazdami"!

Magda Gessler zaprasza do "Restauracji z Gwiazdami"!

Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku Totalnych remontów Szelągowskiej

Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku Totalnych remontów Szelągowskiej

W nowych odcinkach Na Wspólnej!

W nowych odcinkach Na Wspólnej!

Top Model: Dominik Szymański o wygranej: Dziękuję Wam! Zobacz relację z finału!

Top Model: Dominik Szymański o wygranej: Dziękuję Wam! Zobacz relację z finału!