Bitwa o gości: To był mocny odcinek! Zobacz podsumowanie!

Bitwa o gości PRZED EMISJĄ: Goście znaleźli pod łóżkiem zużytą prezerwatywę
Co działo się w 3. odcinku? Zobacz fragmenty "Bitwy o gości"!

Opis odcinka

W kolejnym odcinku zmierzyła się „Planeta Glamping” – luksusowe namioty sferyczne pod Warszawą, „Z górki na pazurki” – nowoczesne stodoły nad jeziorem Czorsztyńskim, 100-letnia drewniana „Willa Jodła” w Wiśle oraz „Nowica Łan” – czyli dom w duchu zen w Beskidzie Niskim. Góralską „Willę Jodła” prowadzą Justyna i Paweł. Są małżeństwem od 10 lat. Kupili Jodłę w opłakanym stanie i całe oszczędności zainwestowali, by dać jej drugie życie. To ich jedyne źródło dochodu i oczko w głowie. Sami zajmują się tu wszystkim – Justyna przyjmuje gości, sprząta, przygotowuje śniadania. Paweł odpowiada za sprawy techniczne i finanse.

Mazowiecką „Planetę Glamping” prowadzą Ewelina i Julian. To nie jest ich jedyne źródło dochodu, na co dzień - ona organizuje eventy sportowe, a on gale boksu z licytacjami na cele charytatywne. Dwa lata temu w przepięknym Zaleskim lesie, Julian postawił pięć całorocznych namiotów sferycznych, a niedawno również leśne SPA. To ich magiczne miejsce, które zajmuje wiele miejsca w ich sercach.

„Z górki na pazurki” to obiekt Asi i jej portugalskiego męża Heldera. Nad jeziorem Czorsztyńskim postawili sześć nowoczesnych stodół, wyróżniających się pośród tradycyjnych góralskich chat. Asia tu rządzi, a Helder… zabawia gości. Perfekcjonizm Asi sprawia, że wszystko jest tu dopięte na ostatni guzik, a niezwykłe widoki zapadną w pamięć gościom.

Najbardziej jednak wszystkich zadziwiła chatka ukryta w Beskidzie Niskim - „Nowica Łan”, a właściwie podejście właścicieli, Weroniki i Łukasza, do bardzo wielu kwestii. Tu goście, jak w domu, mogą uczestniczyć w gotowaniu, sprzątaniu i innych pracach, a zrozumienie i pełne spokoju i gościnności podejście gospodarzy widać i czuć na każdym kroku. Które z tych czterech miejsc zostało najlepiej ocenione przez konkurujących ze sobą uczestników? Sprawdź materiał wideo!

Bitwa o gości
Bitwa o gości
Bitwa o gości: Sprawdź, kto wygrał 3. odcinek!

Zobacz również pozostałe materiały:

Bitwa o gości PRZED EMISJĄ: "Jest mi przykro, zaraz się rozpłaczę!"
Bitwa o gości: Uszkodzony karnisz i włosy na dywanie
Bitwa o gości: "Ta szafa razi moje uczucia. Gwałci moją estetykę"
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie