Bitwa o gości PRZED EMISJĄ: "Jest mi przykro, zaraz się rozpłaczę!"

Bitwa o gości PRZED EMISJĄ: "Jest mi przykro, zaraz się rozpłaczę!"
Co wydarzy się w nowym odcinku "Bitwy o gości"? Zobacz wideo!

Opis programu

Hotele, domki, kempingi – co miejsce to inne warunki pobytu. Każdy właściciel wycenia nocleg według własnego uznania. Czasem jest skromnie – ale przynajmniej tanio. Czasem drogo – ale wiemy, za co płacimy. Gorzej, gdy za przeciętne miejsce właściciel oczekuje nieprzeciętnie dużej kwoty. W każdym odcinku „Bitwy o gości” o zwycięstwo walczyć będą 4 różne obiekty. Konkurenci, hotelarze, odwiedzą się nawzajem by znaleźć odpowiedź na jedno najważniejsze pytanie: czy cena za pobyt jest adekwatna do oferowanych warunków? Czas poznać nietuzinkowych właścicieli i ich wyjątkowe miejsca – oraz przekonać się, kto wycenił swój obiekt uczciwie, a kto ma cenę z kosmosu?

Bitwa o gości
Bitwa o gości

Premiery w niedzielę

W kolejnym odcinku zmierzy się „Planeta Glamping” – luksusowe namioty sferyczne pod Warszawą, „Z górki na pazurki” – nowoczesne stodoły nad jeziorem Czorsztyńskim, 100-letnia drewniana „Willa Jodła” w Wiśle oraz „Nowica Łan” – czyli dom w duchu zen w Beskidzie Niskim. Góralską „Willę Jodła” prowadzą Justyna i Paweł. Są małżeństwem od 10 lat. Kupili Jodłę w opłakanym stanie i całe oszczędności zainwestowali, by dać jej drugie życie. To ich jedyne źródło dochodu i oczko w głowie. Sami zajmują się tu wszystkim – Justyna przyjmuje gości, sprząta, przygotowuje śniadania. Paweł odpowiada za sprawy techniczne i finanse. Mazowiecką „Planetę Glamping” prowadzą Ewelina i Julian. To nie jest ich jedyne źródło dochodu, na co dzień - ona organizuje eventy sportowe, a on gale boksu z licytacjami na cele charytatywne. Dwa lata temu w przepięknym Zaleskim lesie, Julian postawił pięć całorocznych namiotów sferycznych, a niedawno również leśne SPA. To ich magiczne miejsce, które zajmuje wiele miejsca w ich sercach. „Z górki na pazurki” to obiekt Asi i jej portugalskiego męża Heldera. Nad jeziorem Czorsztyńskim postawili sześć nowoczesnych stodół, wyróżniających się pośród tradycyjnych góralskich chat. Asia tu rządzi, a Helder… zabawia gości. Perfekcjonizm Asi sprawia, że wszystko jest tu dopięte na ostatni guzik, a niezwykłe widoki zapadną w pamięć gościom. Najbardziej jednak wszystkich zadziwi chatka ukryta w Beskidzie Niskim - „Nowica Łan”, a właściwie podejście właścicieli, Weroniki i Łukasza, do bardzo wielu kwestii. Tu goście, jak w domu, mogą uczestniczyć w gotowaniu, sprzątaniu i innych pracach, a zrozumienie i pełne spokoju i gościnności podejście gospodarzy widać i czuć na każdym kroku. Które z tych czterech miejsc zostanie najlepiej ocenione przez konkurujących ze sobą uczestników?

Kolejna dawka "Bitwy o gości" już w niedzielę o 17:30 w TVN. Kogo poznamy w tym tygodniu? Co wydarzy się w odcinku? Zobaczcie materiał przedpremierowy. Jedno jest pewne, będzie się działo!

EMISJA: niedziela, 17:30 w TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!