"Bitwa o gości" już od niedzieli w TVN. Hotelarze jadą ocenić konkurencję!

Urlop, ferie, weekend poza domem? Każdy z nas podróżuje albo bardzo by chciał. Pytanie tylko, gdzie warto zostawić swoje pieniądze?! Już 1 października na antenie TVN zadebiutuje nowy program „Bitwa o gości”. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 17:30.

Hotele, domki, kempingi – co miejsce to inne warunki pobytu. Każdy właściciel wycenia nocleg według własnego uznania. Czasem jest skromnie – ale przynajmniej tanio. Czasem drogo – ale wiemy, za co płacimy. Gorzej, gdy za przeciętne miejsce właściciel oczekuje nieprzeciętnie dużej kwoty. W każdym odcinku „Bitwy o gości” o zwycięstwo walczyć będą 4 różne obiekty. Konkurenci, hotelarze, odwiedzą się nawzajem by znaleźć odpowiedź na jedno najważniejsze pytanie: czy cena za pobyt jest adekwatna do oferowanych warunków? Czas poznać nietuzinkowych właścicieli i ich wyjątkowe miejsca – oraz przekonać się, kto wycenił swój obiekt uczciwie, a kto ma cenę z kosmosu?

Bitwa o gości
Bitwa o gości

"Bitwa o gości" to polska wersja brytyjskiego formatu "Be my guest". Program od 2010 roku produkowany jest w Wielkiej Brytanii jako "Four in a bed" i "Three in a bed". W telewizji Channel 4 wyemitowano już 1000 odcinków serii. To popularne show pokazywane jest w dziesięciu różnych krajach, m.in. w Holandii, Francji i Hiszpanii. Polska edycja zadebiutuje na antenie TVN 1 października. Odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godz. 17:30. Za produkcję formatu odpowiada Constantin Entertainment.

Bitwa o gości
Bitwa o gości
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą