Azja Express: "Mąż wystawiał mnie na ulicę. Rzucaliśmy się pod koła". O co chodzi?

230117_azja_express_stop_www_popr
W "Azja Express" liczy się czas. Łapanie stopa to jedno z głównych zadań. uczestniczki i uczestnicy zdradzili swoje sposoby na znalezienie transportu podczas wyścigu.

"Azja Express": Jak złapać stopa?

W "Azja Express" pary rywalizują o wygraną. Rozpoczęli wyścig w Turcji. Odwiedzą także Gruzję i Uzbekistan. Ścigają się na czas. Muszą znaleźć nocleg i łapać stopa, aby pokonać kolejne odcinki trasy. Szukanie transportu wymaga sprytu, zimnej krwi i stalowych nerwów. Andziaks, Luka, Kasia Gąsienica, Paulina Krupińska-Karpiel, Adam Zdrójkowski, Czesław Mozil i Krystian Pesta opowiedzieli o swoich sposobach na złapanie stopa. Który był najbardziej skuteczny? Jakie mieli trudności?

Sposób na złapanie stopa w naszym przypadku był taki, że mój mąż wystawiał mnie na ulicę i kazał mi łapać stopa - powiedziała Andziaks. To logiczna taktyka - dodał Luka.

My nigdy nie łapaliśmy stopa w Polsce. Pierwszego stopa złapaliśmy Stambule. Nie wiedzieliśmy, jak to się robi, więc staliśmy z tabliczką - wszyscy jadą, śmieją się. Drugiego dnia już wszyscy stali na szybkim pasie ruchu. Tak naprawdę wszystko wyszło w praniu - wyznała Kasia Gąsienica.

Nie miałyśmy nigdy problemu. Najdłużej czekałyśmy 9 minut na stopa. Akurat w tym byłyśmy ekspertkami. Bardzo dużo par się strasznie na nas wkurzało - oznajmiła Paulina Krupińska-Karpiel.

Rzucaliśmy się pod koła po prostu. To był jedyny patent, który mógł się udać. Fakt faktem - było ciężko - skomentował Adam Zdrójkowski.

Nie wiedziałem o tym, że ciężarówka potrafi się tak szybko, w tak krótkim czasie zatrzymać. Odkryłem, że ciężarówki, które są tak potężnymi pojazdami, mają tak silne hamulce. Jak widzieli Dorotę - zatrzymywali się od razu - powiedział Czesław Mozil.

Wiedzieliśmy na pewno, że nie da się po prostu zwyczajnie machać ręką i ktoś się zatrzyma. To jest zbyt łatwe, zbyt proste, nikogo na to nie przyciągniesz. Zaczynasz animować kierowcę, najbardziej jak się da, żeby zwrócić jego uwagę - wyznał Krystian Pesta.

Zobacz wideo:

Azja Express: Andziaks bała się jechać zamknięta na pace
Zobacz fragment piątego odcinka programu "Azja Express".
Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express" w soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

"Azja Express" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Zobacz wideo:

Azja Express: Kasia zezłościła się na Jędrka
Zobacz fragment programu "Azja Express".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie