Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej

Azja Express: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej
Źródło: TVN
Zobacz fragment 2. odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN.

"Azja Express" - odcinek 2., sneak peek

Czesław Mozil i Dorota Mozil szukali noclegu na po zakończeniu dziennego etapu wyścigu w "Azja Express". Artysta i jego żona mieli szczęście do życzliwych i gościnnych ludzi. Zostali zaproszeni na imprezę urodzinową. Byli bardzo wzruszeni gościnnością i serdecznością. Czesław wyznał: "Spędzamy czas na urodzinach dziecięcych. To jest o wiele lepsze, niż szlajanie się po ulicach. Jak możemy chcieć być dzisiaj w hotelu? Na dziecięcych urodzinach, dostaliśmy dokładnie dziecięce porcje, to było najlepsze".

Premiera 2. odcinka "Azja Express" w sobotę, 11 marca, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź 2. odcinka programu Azja Express.
Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00 premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express". Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca.

Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami walczą o zwycięstwo. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!