Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej

Zobacz fragment 2. odcinka "Azja Express" przed premierą w TVN.

"Azja Express" - odcinek 2., sneak peek

Czesław Mozil i Dorota Mozil szukali noclegu na po zakończeniu dziennego etapu wyścigu w "Azja Express". Artysta i jego żona mieli szczęście do życzliwych i gościnnych ludzi. Zostali zaproszeni na imprezę urodzinową. Byli bardzo wzruszeni gościnnością i serdecznością. Czesław wyznał: "Spędzamy czas na urodzinach dziecięcych. To jest o wiele lepsze, niż szlajanie się po ulicach. Jak możemy chcieć być dzisiaj w hotelu? Na dziecięcych urodzinach, dostaliśmy dokładnie dziecięce porcje, to było najlepsze".

Premiera 2. odcinka "Azja Express" w sobotę, 11 marca, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Zwiastun 2. odcinka
Azja Express: Zwiastun 2. odcinka Zobacz zapowiedź 2. odcinka programu Azja Express. Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00 premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express". Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca.

Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami walczą o zwycięstwo. Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: Andziaks i Luka, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć, Czesław Mozil z żoną Dorotą, Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości