Paulina Krupińska-Karpiel

Autor:
Aleksandra
Wolniewicz
Azja Express: Paulina Krupińska-Karpiel jest fanką programu

Paulina Krupińska Karpiel to prezenterka telewizyjna i prowadząca program poranny „Dzień Dobry TVN”. Modelka, Miss Polonia 2012 oraz absolwentka akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie zdobyła tytuł animatorki społeczno-kulturalnej. Prywatnie mama dwójki dzieci, a także żona lidera zespołu Zakopower – Sebastiana Karpiel-Bułecki.

Paulina Krupińska-Karpiel – prezenterka TVN

Paulina Krupińska na planie "Wychować i nie zwariować"

Paulina Krupińska-Karpiel w 2014 roku związała się ze stacją TVN. Prowadziła program „Klinika urody” emitowany na antenie TVN Style. W 2016 roku była również gospodynią dwóch innych programów: „Sekrety Doliny Inków” oraz „Wychować i nie zwariować”. Od marca 2020 roku jest prowadzącą „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Jak pogodzić różnorodne tematy w Dzień Dobry TVN?
Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Jak pogodzić różnorodne tematy w Dzień Dobry TVN? Paulina Krupińska i Damian Michałowski muszą umiejętnie łączyć różnorodne tematy w programie Dzień Dobry TVN. Jak nauczyli się przechodzić od tych poważnych do rozrywkowych?

Paulina Krupińska-Karpiel – modelka i Miss Polonia

Paulina Krupińska-Karpiel z modelingiem związana jest od dziecka. Już jako 9-letnia dziewczynka brała udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

W 2004 roku wzięła udział w konkursie Foto Models Poland, który zwyciężyła. W 2012 roku została Miss Mazowsza, a następnie Miss Polonia. W 2013 roku reprezentowała Polskę na wyborach Miss Universe i zdobyła tam tytuł Miss Photogenic, dla najbardziej fotogenicznej uczestniczki konkursu.

Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska-Karpiel Paulina Krupińska-Karpiel Źródło: mwmedia

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN