Paulina Krupińska-Karpiel

Azja Express: Paulina Krupińska-Karpiel jest fanką programu
Źródło: TVN
Paulina Krupińska-Karpiel to prezenterka telewizyjna, modelka, osobowość telewizyjna. „Góralka” z pozytywną energią, która tworzy duet z Damianem Michałowskim w „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska-Karpiel w TVN 

Paulina Krupińska na planie "Wychować i nie zwariować"
Paulina Krupińska na planie "Wychować i nie zwariować"

Paulina Krupińska-Karpiel od 2014 r. jest związana się ze stacją TVN. Prowadziła program „Klinika urody” emitowany na antenie TVN Style. W 2016 była również gospodynią dwóch innych programów:

●     „Sekrety Doliny Inków”,

●     „Wychować i nie zwariować”.

Od marca 2020 r. jest prowadzącą „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Jak pogodzić różnorodne tematy w Dzień Dobry TVN?
Paulina Krupińska i Damian Michałowski muszą umiejętnie łączyć różnorodne tematy w programie Dzień Dobry TVN. Jak nauczyli się przechodzić od tych poważnych do rozrywkowych?

Paulina Krupińska-Karpiel w modelingu 

Paulina Krupińska-Karpiel z modelingiem związana jest od dziecka. Już jako 9-letnia dziewczynka brała udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

W 2004 r. wzięła udział w konkursie Foto Models Poland, który zwyciężyła. W 2012 r. została Miss Mazowsza, a następnie Miss Polonia, a w 2013 reprezentowała Polskę na wyborach Miss Universe i zdobyła tam tytuł Miss Photogenic, dla najbardziej fotogenicznej uczestniczki konkursu.

Paulina Krupińska-Karpiel – wykształcenie i życie prywatne 

Prezenterka jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie zdobyła tytuł animatorki społeczno-kulturalnej. Prywatnie mama dwójki dzieci, a także żona lidera zespołu Zakopower – Sebastiana Karpiel-Bułecki.

Paulina Krupińska-Karpiel – Instagram 

Na Instagramie Pauliny Krupińskiej-Karpiel jest 439 tysięcy obserwatorów. Gwiazda na swoim profilu chętnie publikuje zdjęcia z planu oraz ważnych wydarzeń. Nie brakuje również fotografii z rodziną. 

Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska-Karpiel
Źródło: mwmedia

Autor: Aleksandra Wolniewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości