Apokawixa: Sebastian Fabijański przenosi się do lasu!

220613_Apokawixa_setka_Fabijanski_04
Sebastian Fabijański po raz kolejny spotkał się z Xawerym Żuławskim na planie filmu. Tym razem wcielił się w mieszkającego w odosobnieniu Blitza. Dowiedzcie się więcej o jego roli w "Apokawiksie".

Apokawixa - Blitz grasuje w lesie

W tej postaci, oprócz szaleństwa i dezynwoltury, szaleństwa, kiedy ją grałem, najbardziej istotne jest pokazanie, że to jest dobry człowiek. To, że się facet skitrał w lesie i chce uciec od cywilizacji gdzieś w lesie, to tak naprawdę jest gościem, który jest cholernie wrażliwy.
Sebastian Fabijański
Apokawixa
Apokawixa
Apokawixa
Apokawixa
Apokawixa
+3
Zobacz galerię

Apokawixa - o czym opowiada film?

Apokawixa zapowieddz kinowa

Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć… „Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem „melanż życia”. Mimo niepokojąco wysokiego stężenia sinic w Bałtyku i przypadków dziwnych zakażeń początkowo wszystko idzie normalnie – plaża, taniec, seks, picie, miłosne uniesienia i rozczarowania. Z minuty na minutę całość jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. W środku imprezy wybucha epidemia zombie. Bohaterowie muszą walczyć o życie.

Apokawixa - obsada

W filmie występują obiecujący aktorzy młodego pokolenia: Mikołaj Kubacki, Waleria Gorobets, Natalia Pitry, Alicja Wieniawa-Narkiewicz, Mariusz Urbaniec, Aleksander Kaleta, Mikołaj Matczak, Marta Stalmierska, Monika Mikołajczak, Oskar Wojciechowski. Partnerują im m.in.: Sebastian Fabijański, Tomasz Kot, Cezary Pazura i Matylda Damięcka. 

Apokawixa: Poznaj bohaterów filmu!

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl, informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości