Apokawixa: O czym opowiada film?

Apokawixa: O czym opowiada film?
Już 7 października na ekrany naszych kin wejdzie pierwszy polski film zombie. Xawery Żuławski zaprasza do świata "Apokawixy", a młodzi aktorzy opowiadają, o czym ta produkcja jest dla nich.

Apokawixa - o czym opowiada film?

Apokawixa zapowieddz kinowa

Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć… „Apokawixa” to historia grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi lockdownami – postanawiają zorganizować nad morzem „melanż życia”. Mimo niepokojąco wysokiego stężenia sinic w Bałtyku i przypadków dziwnych zakażeń początkowo wszystko idzie normalnie – plaża, taniec, seks, picie, miłosne uniesienia i rozczarowania. Z minuty na minutę całość jednak zaczyna wymykać się spod kontroli. W środku imprezy wybucha epidemia zombie. Bohaterowie muszą walczyć o życie.

Apokawixa: Zdjęcia z planu
Apokawixa
Apokawixa
Apokawixa
Apokawixa
+3
Zobacz galerię

Apokawixa - obsada

W filmie występują obiecujący aktorzy młodego pokolenia: Mikołaj Kubacki, Waleria Gorobets, Natalia Pitry, Alicja Wieniawa-Narkiewicz, Mariusz Urbaniec, Aleksander Kaleta, Mikołaj Matczak, Marta Stalmierska, Monika Mikołajczak, Oskar Wojciechowski. Partnerują im m.in.: Sebastian Fabijański, Tomasz Kot, Cezary Pazura i Matylda Damięcka. 

Apokawixa: Poznaj bohaterów filmu!

Źródło: tvn.pl, informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości