31. Finał WOŚP! Zobacz relację ze studia!

31. FINAŁ WOŚP
Dziś 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia możesz oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze. 
31. FINAŁ WOŚP: Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni również gra z WOŚP! Ma dla Was coś specjalnego! Zobaczcie wideo! Kto się skusi?

31. FINAŁ WOŚP: Maryla Rodowicz i Krzysztof Hołowczyc

Maryla Rodowicz i Krzysztof Hołowczyc całym sercem wspierają WOŚP! Zobaczcie, co przygotowali w tym roku!

31. FINAŁ WOŚP: Dawtona i Allegro grają z nami!

Dawtona wspiera WOŚP od wielu lat! Ta firma dba też o nasze zdrowie, serwując nam jak najlepszej jakości produkty! Allegro również mocno wspiera to niezwykłe przedsięwzięcie, grają z WOŚP już 23 lata! Jak możesz pomóc? Obejrzyj wideo i do dzieła! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

31. FINAŁ WOŚP: Lovela i Joanna Przetakiewicz

Dziś w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy na pomoc spieszą firma Lovela i Joanna Przetakiewicz. Lovela od prawie 20 lat wspiera mamy jako ekspert w praniu dziecięcych ubranek. Od dwóch lat wspiera WOŚP jako oficjalny sponsor. Zobaczcie, co przygotowali w tym roku!

Joanna Przetakiewicz wzruszyła wszystkich w studio WOŚP! Tak wypowiedziała się o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz o Jurku Owsiaku!

Ja uwielbiam być z Wami. To jest jedno wielkie zwycięstwo dobrego serca nad egoizmem. To jest zwycięstwo człowieczeństwa nad wszystkimi złymi intencjami i Ty Jurek jesteś fenomenem. Wiesz o tym!
31. FINAŁ WOŚP: Maja Ostaszewska i Marcin Prokop

Maja Ostaszewska od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku przygotowała niezwykłe fanty do licytacji. Koniecznie zobaczcie! Niesamowite jest również to, co przygotował sam Marcin Prokop! Naprawdę się napracował! Zobaczcie, jego dzieło i licytujcie, wspierając WOŚP!

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe
31. FINAŁ WOŚP: Aukcja Martyny Wojciechowskiej!

Martyny Wojciechowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać! Ta kobieta od lat wspiera WOŚP, ale w tym roku przygotowała coś naprawdę wyjątkowego! Posłuchajcie i do dzieła! Jest o co walczyć, a przy okazji możecie bardzo pomóc!

31. FINAŁ WOŚP: Ewa Chodakowska!

"Żyj zdrowo w zdrowym świecie!" Ewa Chodakowska już nie pierwszy raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy! Dziś do końca dnia można skorzystać z wielkich promocji i wesprzeć tę piękną inicjatywę! Posłuchajcie, co dla Was przygotowała Ewa!

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe

29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz trzydziesty pierwszy. W tym roku zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. 

Programy na antenach:

TVN Relacje w Dzień Dobry TVN: 8:30, 9:30, 10:35, 11:10 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 12:15, 13:15, 17:15, 18:40, 22:30 Światełko do nieba: 19:45

TTV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 10:05, 13:50, 15:35, 18:00, 20:15, 20:45 Światełko do nieba: 19:45

Koncerty: 13:40 - Żurkowski 14:10 - Hańba! 14:40 - Gutek 15:10 - Kirszenbaum 15:40 - Kashell 16:10 - DAGADANA 16:40 - Pull the Wire 17:15 - Transgresja 17:50 - Spięty 18:25 - WaluśKraksaKryzys 19:00 - Blenders 19:35 - Sztywny Pal Azji 20:00 - Światełko do nieba 20:10 - Mrozu 20:40 - Dirty Shirt 21:10 - Dziwna Wiosna 21:40 - Lemon

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie