31. Finał WOŚP: Zobacz aukcje gwiazd TVN Warner Bros. Discovery!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już po raz trzydziesty pierwszy!
Źródło: mat.prasowe/TVN
31. Finał WOŚP już w niedzielę 29. stycznia. Gwiazdy naszej stacji przygotowały aukcje od serca, żeby wspomóc walkę z sepsą!

Reporterka oraz korespondentka sejmowa "Faktów" TVN Arleta Zalewska w tym roku przekazała Orkiestrze reporterską zimową kurtkę TVN24. Wojciech Zimiński - dziennikarz, jeden z prowadzących "Szkło kontaktowe" TVN24, ale również grafik i scenarzysta - po raz kolejny podarował na rzecz WOŚP jedną ze swoich prac. Współprowadzący "Wstajesz i wiesz" dziennikarz TVN24 Rafał Wojda przekazał Orkiestrze obraz swojego autorstwa "Pajace i klauny".

Bieganie z Martą Kuligowską i jej psem, wizyta w Dniu na Żywo w TVN24 lub na planie MasterChefa, morsowanie z Agatą Adamek - to tylko niektóre z aukcji przygotowanych przez gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery na 31. Finał WOŚP.

Cały dochód z wylicytowanych przedmiotów i spotkań zostanie przekazany na konto Fundacji, która w tym roku zbiera środki na walkę z sepsą.

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe

Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Jak podkreśla WOŚP - w tym roku Orkiestra gra dla wszystkich, małych i dużych.  Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - oto cel zbliżającego się Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Źródło: mat.prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie