31. FINAŁ WOŚP: Katarzyna Kieli: "Cały TVN gra razem z Tobą Jurku!"

31. FINAŁ WOŚP: Katarzyna Kieli i Jurek Owsiak
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. W studio WOŚP Katarzyna Kieli przekazała na ręce Jurka Owsiaka czek o wartości 300 000 złotych! Zobaczcie, jak wyglądało to wyjątkowe spotkanie!

Jurek Owsiak spotkał się w studiu WOŚP z Katarzyną Kieli, która przekazała na jego ręce czek o wartości 300 000 zł na rzecz tej wspaniałej akcji oraz wyraziła swoje uznanie i wsparcie!

Cały TVN gra razem z Tobą Jurku!
Katarzyna Kieli

29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz trzydziesty pierwszy. W tym roku zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

31. FINAŁ WOŚP!
31. FINAŁ WOŚP!

TVN Warner Bros. Discovery już po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Relacje ze zbiórek i wydarzeń towarzyszących będzie można oglądać na antenie TVN, TTV, TVN24 i w Playerze przez cały dzień, w trakcie trwania Finału. Już od samego rana na antenie TVN24 pojawią się najważniejsze wiadomości dotyczące tegorocznej zbiórki – informacje ze sztabów w kraju i zagranicą, relacje z przygotowań, najciekawsze licytacje. Reporterzy zabiorą widzów w najdalsze zakątki świata, by pokazać jak przebiega tegoroczny Finał między innymi w Australii, USA, na Bali, w Norwegii, Irlandii i Hiszpanii. Wykorzystanie wirtualnego studia pozwoli relacjonować wydarzenie z kilkunastu miejsc jednocześnie. Dzięki tej technologii widzowie będą mieli dostęp do najnowszych informacji o wysokości zebranej kwoty, najważniejszych wydarzeniach w całej Polsce oraz aktywnościach na platformie Kontakt24. Nie zabraknie spotkań z wyjątkowymi gośćmi – ekspertami, którzy przybliżą zagadnienia medyczne związane z tegorocznym celem zbiórki oraz gwiazdami zaangażowanymi we współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Reporterzy TVN24 zabiorą widzów za kulisy koncertów na Placu Bankowym, gdzie prosto ze sceny porozmawiają z artystami. W ciągu całego dnia przypominane będą również informacje o najciekawszych licytacjach. Punktem kulminacyjnym będzie transmisja ze „Światełka do nieba”.

31. FINAŁ WOŚP

Jak co roku gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery aktywnie zbierają pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestnicząc w aukcjach. W tym roku można licytować między innymi: współprowadzenia „Milionerów” z Hubertem Urbańskim, wizytę w studiu „Dzień Dobry TVN”, wspólne bieganie z Martą Kuligowską, dzień w „Dniu na żywo” z Dagmarą Kaczmarek-Szałkow, spotkanie z Andrzejem Morozowskim w studiu TVN24, morsowanie z Agatą Adamek, wizytę na planie programu Piotra Jaconia „Bez polityki”, występ wokalny Doroty Gardias na weselu, trykot Kamila Stocha przekazany przez Krzysztofa Skórzyńskiego, marynarkę Janka Klimenta z 14. finału „Mam talent!”, kurs gotowania online z Michelem Moran, statuetkę Wiktora przyznaną w 2009 Kubie Wojewódzkiemu, wizytę na planie “Na Wspólnej” z Martą Wierzbicką, biegowy worek z maratonu w Oslo od Anity Werner, makietę studia “Mam talent!” od Marcina Prokopa, wizytę na planie serialu “Skazana”, wspólne przygotowywanie faworków z Magdą Gessler.

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie